Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seviyor Sevmiyor 1 Ocak’da neden yok ve yayınlanmadı? Sebebi belli oldu

Dizi Haberleri

1 Ocak 2017 Pazar 19:40:19

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:44:14

Seviyor Sevmiyor 1 Ocak’da neden yok ve yayınlanmadı? Sebebi belli oldu

1 Ocak 2017 Pazar akşamı yayınlanması beklenen Seviyor Sevmiyor ekranlara gelmedi. Yayın akışında da yeni bölüm bilgisi yer almaması dizinin sevenlerini meraklandırdı. Neyse ki dizi yayından kalkıyor mu korkusu yersiz çıktı.

seviyor sevmiyor 24.bölümü yayınlanmayacak

Pazar akşamlarının çok sevilen dizisi, Seviyor Sevmiyor’un yeni bölümü yayınlanmadı. Seviyor Sevmiyor 24.bölümünün yayımlanmama nedeni yılbaşı tatili olarak açıklandı. Çekimlerine tatil nedeni ile 1 hafta ara verildiği anlaşıldı. Yeni bölüm önümüzde ki hafta 8 Ocak Pazar günü Atv ekranlarında olacak.

Son zamanlarda ekranların sevilen dizilerinden tek tek final haberi geliyordu. Seviyor Sevmiyor dizisi de mi final olacak sorusunun sorulmasına neden oldu. Atv bugün yayınlanmayan programların yerini sinema filmleri ile doldurdu. Gündüz kuşağında Shrek’in 2 serisi ardı ardın yayınlanırken, peak saatler olarak adlandırılan akşam kuşağı için ise Ninja Kaplumbağalar filmi yayınlanacak. Sonrasında ise aksiyon filmlerinin ünlü ismi Jackie Chan’in, Altın Yumruk İstanbul’da filmi ekranlara gelecek. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Seviyor Sevmiyor’un son bölüm tekrarı yayınlanacak.

Saat 04.15 de son bölüm olan Seviyor Sevmiyor’un 23.bölümü Atv’de izlenebilecek. Seviyor Sevmiyor’un yeni bölümü olan 24. bölümü, 8 Ocak 2017 Pazar akşamı dizi severler ile buluşturulacak.

Seviyor Sevmiyor 23.Bölüm Özeti

Deniz ve Yiğit yaşananlar sonrası birbirlerine kesinlikle güvenmemektedir. Özellikle Yiğit, Deniz’e bir daha güvenebileceğini düşünmemektedir. Bu bir iddialaşmaya ardından bir oyuna dönüşür. İki taraf da birbirinden yapması zor, meşakkatli isteklerde bulunur. Talepleri gerçekleştirmeye çalışırken iki taraf da bazen komik, bazen dramatik anlar yaşarlar. Ama bu oyunun sonu hiç de bekledikleri gibi bitmeyecektir.

Yiğit’in kız kardeşi Simya hayatımıza çok da sessiz sedasız girmeyecektir. Geçmişinden gelen karanlık bir adam Simya’yı zengin abisi Yiğit’ten para koparması için zorlayacaktır. İrem’in Yiğit takıntısı bundan sonra hayatını nasıl etkileyecektir? Tuna aşk acısını geride bıraktığını düşünmektedir ancak aslında hiç iyi değildir. Deniz’i o bıraksa bile hayali peşinden gelmektedir. Tuna bu acıklı durumla nasıl baş edecektir? Ya da baş edebilecek midir?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı