Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sevda’nın Bahçesi yayın tarihi belli oldu! Ne zaman başlıyor?

Sevda'nın Bahçesi yayın tarihi belli oldu! Ne zaman başlıyor?

Dizi Haberleri

14 Eylül 2017 Perşembe 10:47:13

Sevda’nın Bahçesi yayın tarihi belli oldu! Ne zaman başlıyor?

Sibel Can ve Emre Kınay’ı uzun yıllar sonra tekrar bir araya getiren, yeni sezonda Kanal D’nin iddialı dizilerinden merakla beklenen Sevda’nın Bahçesi dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Sevda'nın Bahçesi yayın tarihi belli oldu! Ne zaman başlıyor?

Emre Kınay, Sibel Can, Alina Boz gibi isimleri oyuncu kadrosunda barındıran, geçtiğimiz haftalarda da usta oyuncu Kerem Alışık’ı kadrosuna dahil edildiği konuşulan ancak kadrosunda adı görünmediği Sevda’nın Bahçesi’ne yayın günü olarak Cumartesi günü seçildi.

23 Eylül Cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlarda olacak Sevda’nın Bahçesi dizisinin yapımını Gold Film üstlenirken, senaryosunu Birol Güven, yönetmenliğini de Emir Khalilzadeh yapıyor.

Başrol isimlerine dizi de, Begüm Kütük (Aylin), Alina Boz (Defne), Baran Bölükbaşı (Tolga), Esra Kızıldoğan (Ayşe), Mehmet Bozdoğan (Hamdi), Berat Yenilmez (Eray), Teoman Kumbaracıbaşı (Hakan), Haydar Köyel (Nuri), Yasemin Öztürk (Jale), Özlem Mahmutoğlu (Eda), Melehat Abbasova (Tatyana) ve Doğa Konakoğlu (Ufuk) karakterleri ile eşlik ediyorlar.

SEVDA’NIN BAHÇESİ HİKAYESİ

Levent ve Sevda büyük bir aşkla evlenmiş ancak 18 yıl önce boşanmışlardır. Her zaman daha fazlasını isteyen Levent’e Sevda ile birlikte kurdukları bu mutlu ama küçük hayat yetmemiştir. Kocasına büyük bir aşkla bağlı olan Sevda, Levent’in ondan ayrılmak istediği gün hamile olduğu haberini heyecanla vermek isterken, ayrılık teklifiyle yıkılır ve Levent’e hamile olduğunu söylemez. Levent, şuan da Defne adında bir kızı olduğundan bile habersizdir. Kader bir gün Levent ve Sevda’yı bir araya getirir. Sevda her şeyden habersiz, Levent ve eşi Aylin’in hayatına girer. Aylin’in Levent’in yeni karısı olduğundan habersiz olan Sevda, gerçeği öğrendiğinde ise vazgeçmek için çok geçtir. Yıllar sonra karşısında Sevda’yı görünce kafası karışan Levent’i zor günler beklemektedir. Levent ve Sevda yıllar sonra bir araya gelince, ikisinin de hayatı alt üst olur. Yıllardır gizli kalmış sırlar ve yalanlar bu yarım kalmış büyük aşkın önüne geçebilecek midir?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı