Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sevda Kuşun Kanadında final bölümü ile veda ediyor!

Dizi Haberleri

28 Mart 2017 Salı 13:16:58

Sevda Kuşun Kanadında final bölümü ile veda ediyor!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, 1968-70’leri ilk defa milli bir bakış açısıyla ele alan Sevda Kuşun Kanadında dizisi, bu akşam yayınlanacak final bölümü ile ekranlara veda ediyor.

Sevda Kuşun Kanadında final bölümü ile veda ediyor!

Bugünkü iktidarı yoğuran Mehmet Zahit Kotku, Sami Efendi, Necip Fazıl Kısakürek, Sezai Karakoç, Cemil Meriç, Şule Yüksel Şenler ve Necmettin Erbakan gibi ünlü siyaset ve kültür-sanat adamlarının mücadelelerine de yer verilen dizi de ülkeyi kaosa sürükleyen ve onlara yataklık eden, cemaat adı altında faaliyet gösteren karanlık örgütlenmelere de değiniliyordu.

Bu akşam ekranlara gelecek 31. bölümü ile serüvenine son verecek olan Sevda Kuşun Kanadında, daha önce Cuma günleri yayınlanıyordu.

Yeni başlayan Payitaht Abdülhamid dizisi Cuma gününe alınınca, Sevda Kuşun Kanadında dizisi de Salı gününe alınmıştı.

12 Mart muhtırası ve akabinde yaşanan gelişmelerin konu alınacağı final bölümünde ise, şimdiki Cumhurbaşkanı ile ilgili sahnelerde yer alacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasete girmeye nasıl karar verdiğinin ekrana geleceği dizinin final bölümünde ayrıca 12 Mart muhtırası sonrası Başbakanlık’tan istifa eden Süleyman Demirel ve Ülkücü gençliğin önderlerinden Muhsin Yazıcıoğlu da canlandırılacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı