Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sevda Kuşun Kanadında 24.Bölüm Fragmanı Demirleblebi Tarafını Seçti

Dizi Haberleri

27 Ocak 2017 Cuma 20:38:07

Son Güncelleme: 04/07/2018 14:34:00

Sevda Kuşun Kanadında 24.Bölüm Fragmanı Demirleblebi Tarafını Seçti

Sevda Kuşun Kanadında yeni bölümünde, Ömer’in Kabadayılar dünyasındaki yükselişi sürüyor. Sevda Kuşun Kanadında 24.Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Filizin yeni bölümde kararı belli oluyor.

Sevda Kuşun Kanadında 24.Bölüm Fragmanı Demirleblebi Tarafını Seçti

Sevda Kuşun Kanadında dizisi 22. bölümüyle izleyici karşısına çıkarken, Ömer’in Kabadayılar dünyasındaki yükselişi, Cemil Ateş’e verilen önemli görevi ve Asım’ın peşini bırakmayan karanlık güçlerden bahsetti.

TRT 1’in ödüllü dizisinde, silahların çekildiği ve ortalığın kabadayılık tabiri ile kan gölüne dönmek üzereyken, Demirleblebi lakaplı ağır abi araya girmiştir.

Tarafını belli eden Demirleblebi, bu savaşta Ömer’in yanında yer alır ve bunun sonucunda ağır bir bedel ödemek zorunda kalır.

Zafer’in kendi adamını istihbaratın başına getirme girişimleri istediği gibi gitmez ve Türkeş’in de araya girmesi ile Cemil Ateş beklenmedik bir görev alır.

Filiz ise kendisini sorumlu tuttuğu için, İstanbul’u terk etmek üzereyken, Ömer onu durdurmak için orada olacaktır ancak Filiz’in bunun karşılığında istediği şart çok zordur.

Sevda Kuşun Kanadında 24.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı