FOX TV’nin fenomen dizisi Yasak Elma yeni sezona hızlı başlangıç yaptı. Yasak Elma dizisinin ilk sezonunda yer alan Sevda Erginci geri döndü. Yıldız’ın kız kardeşi Zeynep rolünü canlandıracak olan Sevda Erginci, kaç bölümde yer alacak? Zeynep’in hikayesi nasıl olacak? İşte detaylar…

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Pazartesi akşamlarına damga vuran dizi, her sezon oyuncu kadrosuna yeni isimleri dahil ediyor. Yasak Elma dizisinin ilk sezonunda rol alan Sevda Erginci ise oyuncu kadrosuna yeniden katıldı. Güzel oyuncu Yıldız’ın kız kardeşi Zeynep karakterini canlandıracak. Yasak Elma dizisinin başlangıcında Zeynep ve Alihan’ın aşk hikayesi ön plana çıkarılmıştı. Lakin, Ender ve Yıldız karakterlerinin baskın bir hale gelmesi dizinin senaryosunda önemli değişiklikler yapılmasına neden oldu. Yıldız karakteri başrole taşınırken; Zeynep ve Alihan ise diziden ayrılmıştı. Yasak Elma 46. bölümünde veda eden Zeynep, yıllar sonra Amerika’dan geri dönüyor. 

Yabani dizisinde çekim hatası tepki çekti Yabani dizisinde çekim hatası tepki çekti

sevdaerginci-yasakelma-yn233-750x375-c

Yasak Elma Zeynep karakterinin hikayesi nasıl olacak?

Yasak Elma ilk sezonunda Zeynep’in kız kardeşi Yıldız’dan çok farklı bir karaktere sahip olduğu işlenmişti. Zeynep, gerçekçi ve ayakları yere sağlam basan bir kadındı. Annesi ve kız kardeşinden farklı olarak zenginlik merakı yoktu. Patronu Alihan ile büyük bir aşk yaşayan Zeynep, Yıldız ile aynı evi paylaşıyordu. Birbirlerinden farklı hikayeler yaşayan iki kardeş arasında derin bir sevgi vardı. Yıldız’ın en çok çekindiği insan Zeynepti. Yıllar sonra Amerika’dan dönecek olan Zeynep’in Alihan’dan boşandığını göreceğiz. Zeynep, Yıldız ve annesiyle birlikte yaşamaya başlayacak. Yıldız’ın olaylı hayatının içerisine bomba gibi düşecek olan Zeynep, kardeşini doğru yola sevk etmek için mücadele edecek. Sevda Erginci’nin Yasak Elma’da kaç bölüm oynacağı sorusunun yanıtı ise henüz netlik kazanmadı. Seyircinin Zeynep karakterine göstereceği reaksiyon göre net karar alınacak. Zeynep’in partneri olarak ise sürpriz bir ismin kadroya dahil edilmesi planlanıyor.