Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serkan Şengül’den video açıklaması

Yaşam

18 Mayıs 2017 Perşembe 13:16:33

Serkan Şengül’den video açıklaması

Şafak Sezer’in başrolü canlandırdığı Kolpaçino filmlerinde canlandırdığı Ganyotçu karakteri ile tanınan oyuncu Ebubekir Öztürk’ün, İzmir marşını küfürlü olarak seslendirdikleri video sosyal medyada hala tepki almaya devam ediyor.

Serkan Şengül'den video açıklaması

Bir grup ile birlikte araba içerisinde, İzmir marşını küfrederek ve Recep Tayyip Erdoğan’a övgüler dizerek seslendirdikleri video sosyal medyaya düşünce büyük tepki aldılar.

Sessizliğini koruyan Öztürk, avukatı aracılığı ile özürlerini dile getirse de, bu vatandaşların öfkesini dindirmediği gibi, TRT’de rol aldığı Payitaht Abdülhamid dizisinden kovulmasına engel olmadı.

Öte yandan yine Kolpaçino filmlerinde rol alan bir başka oyuncu olan Serkan Şengül’de sosyal medyada eleştirilerin hedefi oldu. Bazıları tarafından, araçta o da var iddiaları ortaya atıldı.

Bu konu ile ilgili videolu bir açıklama yapan Şengül, “O arabanın içinde ben varsam namus şeref üstüne yemin ederim kellemi koyacağım. Ben o şeref yoksunu insanlardan olmadım, olmam” diyerek, eleştirilere cevap verdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Yaşam

Yukarı