Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serkan Keskin, Şehzade Orhan’ı oynayacak

Dizi Haberleri

3 Eylül 2017 Pazar 13:55:28

Serkan Keskin, Şehzade Orhan’ı oynayacak

Yeni sezonun en iddialı yapımları arasında yer alan, Kenan İmirzalıoğlu’nun Fatih Sultan Mehmet’i oynayacağı dizinin kadrosuna katılan Serkan Keskin’in hangi rol ile izleyici karşısına çıkacağı belli oldu.

Serkan Keskin, Şehzade Orhan'ı oynayacak

Hazırlıkları hala devam eden, ancak kadın başrol konusunda bir sonuca varamayan, isminin Fatih olması beklenen dizide oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün, Metin Akpınar, Gürkan Uygun ve Altan Erkekli’yi kadrosuna dahil eden dizi’de, Serkan Keskin, Bizanslıların oyuncağı olacak!

Kenan İmirzalıoğlu ve Çetin Tekindor’un başrollerinde yer aldığı, Funda Eryiğit, Altan Erkekli, Metin Akpınar, Gürkan Uygun, Ertan Saban ve Burak Tamdoğan’ın da rol alacağı dizi de Serkan Keskin, Şehzade Orhan olarak izleyici karşısına çıkacak.

Ertan Saban’ın oynayacağı Bizans imparatoru Konstantin’in, Osmanlı’yı karıştırmak için kullandığı Şehzade Orhan, dizide de Konstantin tarafından Fatih Sultan Mehmet’in karşısına sürülecek.

Serkan Keskin, bir süre önce çekimleri tamamlanan, Kenan İmirzalıoğlu ile Cingöz Recai’de yine kamera karşısına geçmişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı