Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serhat Tutumluer Vatanım Sensin’in kadrosuna dahil oldu

Dizi Haberleri

7 Şubat 2017 Salı 12:27:14

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:14:58

Serhat Tutumluer Vatanım Sensin’in kadrosuna dahil oldu

Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Vatanım Sensin, başarısını sürdürmek amacı ile oyuncu takviyelerine devam ediyor. Yunan tarafını temsil edecek yeni bir isim diziye dahil oldu.

Serhat Tutumluer Vatanım Sensin'in kadrosuna dahil oldu

Geçtiğimiz hafta Türk ordusu tarafına, Atamız’dan haber getiren Yüzbaşı Yakup karakteri ile Fatih Artman’ı oyuncu kadrosuna dahil eden Vatanım Sensin, kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Oyunbozan dizisinde rol alan, öncesinde ise Umutsuz Ev Kadınları ve Filinta gibi dizilerde boy gösteren Serhat Tutumluer’de artık Vatanım Sensin’in bir oyuncusu.

Yunanistan Başbakanı tarafından görevlendirilen bir yetkiliye hayat verecek olan Tutumluer’in gelişi ile, Yunan Ordusu tarafında dengeler değişecek.

Zira, tanıtım fragmanında da görüldüğü üzere, gelir gelmez ilk işi Kumandan’ı görevden almak olurken, Albay Cevdet ile ilgili de kararı iletiyor.

“Devşirme Albayınız” diyerek kast ettiği Cevdet’inde görevden alındığını ve Başbakan’ın talimatı ile esir kampına gönderileceğini belirtiyor.

İşte o anların yer aldığı sahne:

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı