Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serhat Akın’dan Bomba Aşk İddiası Adem ve Sema Aşk mı Yaşıyor?

Magazin

6 Temmuz 2018 Cuma 11:22:31

Son Güncelleme: 06/07/2018 11:29:19

Serhat Akın’dan Bomba Aşk İddiası Adem ve Sema Aşk mı Yaşıyor?

Eski Fenerbahçe’li ve milli futbolcu Serhat Akın, internet üzerinden yaptığı yayında müthiş bir iddiada bulundu! Geçtiğimiz sezon Survivor’da Sema ile sıkı fıkı olan Serhat Akın, bu sezon henüz kısa bir süre önce tamamlanan Survivor’da Adem ile Sema’nın yakınlaşmasına ilişkin çarpıcı bir yorumda bulundu! Serhat Akın, Sema ile Adem arasında aşk olabileceği iddialarını dile getirdi! 

Survivor’da mücadele veren ve Sema, İlhan Mansız ve Furkan Kızılay’la iyi anlaşan, Adem Kılıççı ile sürekli kavgalar eden eski Fenerbahçeli ve milli futbolcu Serhat Akın, bomba gibi bir iddiada bulundu! Bu sezon yaşanan Adem-Sema dostluğunu farklı bir boyuta taşıyan Serhat Akın, Sema ile Adem arasında aşk yaşandığını iddia etti!

İŞTE O VİDEO…

Serhat Akın, internetten yaptığı sohbet havasında geçen canlı yayında büyük bir itirafta bulundu! Survivor Sema’nın yarışmaya gitmeden kendisini aradığını ve Adem ve Hakan Hatipoğlu’ndan hoşlanmadığını ne yapması gerektiğini sorduğunu, buna karşın kendisinin de takım olabilmek için onlarla iletişim kur, iyi geçin dediğini ifade etti. “Ben arkadaş ol dedim, o Adem’le aşk yaşadı.” diye devam eden Serhat Akın, Adem ile Sema aşk mı yaşıyor sorularını da gündeme getirmiş oldu! Adem ile Sema’dan henüz bir açıklama gelmezken Serhat Akın’ın bu iddiaları gündeme bomba gibi düştü!

Serhat Akın, yayındaki sözleriyle daha önce de Hadise ile büyük bir polemik yaşamış, Hadise “Uzaktan adamsın, Adamlıktan uzaksın.” yanıtıyla Serhat Akın’ı terslemişti. Survivor Sema ile dostluğu bulunan Serhat Akın’ın, Sema’nın dostluğunu da kaybetmesi ve Sema tarafından sert bir açıklama gelmesi bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı