Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serenay Sarıkaya’dan sevgilisi Kerem Bürsin’e iltifatlar

Magazin

30 Mart 2017 Perşembe 13:18:20

Son Güncelleme: 30/03/2017 13:19:09

Serenay Sarıkaya’dan sevgilisi Kerem Bürsin’e iltifatlar

Azra Kohen’in Fi Çi Pi üçlemesinden uyarlanan, Vodafone’un sponsorluğunu üstlendiği, puhutv’nin ilk orjinal dizisi Fi’de ki Duru karakteri ile ile 31 Mart’ta izleyici ile buluşacak olan Sarıkaya, çok özel açıklamalara bulundu.

Serenay Sarıkaya'dan sevgilisi Kerem Bürsin'e iltifatlar

InStyle dergisi için kamera karşısına geçen güzel oyuncu, Fi dizisi ile ilgili açıklamalarda bulunurken, sevgilisi ile olan ilişkisi hakkında da açıklamalarda bulundu.

İşte Sarıkaya’nın Instyle ile yaptığı o röportaj:

“Çok heyecanlandığım bir projeyle geri dönüyorum ekranlara. Medcezir dizisiyle o kadar güzel bir final yaptık ki, o zamandan beri yeni bir iş seçerken ben de biraz titiz davranmaya çalıştım açıkçası. Azra Sarızeybek Kohen’in yazdığı Fi, Çi, Pi serisinin kitaplarını önceden okumuştum ve beni çok heyecanlandıran kitaplardı zaten. Onun projeye çevrileceğini duyduğumda da okuduğum bütün projelerin açık ara farkla önüne geçti”

“Hakikaten çok güzel bir ekip ve cast’la çok özenerek yapılan bir iş oluyor. Güzel şartlarda çalışıyoruz. Bu sayede hem oyunculardan hem ekipten daha fazla verim almak mümkün oluyor. O yüzden umarım karşılığını bulur, bir öncü olur, yeni kapılar açar ve herkes özgünce işler yapabilir.”

“170 dakikalık bir senaryonun kalınlığı ve içeriğiyle 60 dakikalık bir senaryonun içeriği çok fark ediyor. Televizyon dizisinde bir sorunu anlatmak için onu gösterebileceğin bir sürü sahnen var.

“Arka arkaya pekiştirebilecek birçok imkanın var. Fakat 60 dakikalık sistemde anlatmak için çok daha az zamanın var. Bu da her anına konsantre olmayı gerektiriyor. Daha titizlikle çalışılıyor. Ben kendi adıma içinde bulunduğum işten çok mutluyum (gülüyor).”

“Kerem ile güzel bir ilişkimiz var. İkinci senemize giriyoruz neredeyse. Onun çok özel bir ruhu var ve bana çok iyi geliyor. Bir dünya insanı olduğunu düşünüyorum ve bu çok şey fark ettiriyor. Ben de kadın olarak onun sevgilisi olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum”

Kaynak: hurriyet.com.tr

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı