Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serenay Sarıkaya, Ozan Güven’in aklını alacak!

Serenay Sarıkaya, Ozan Güven'in aklını alacak!

Dizi Haberleri

27 Mart 2017 Pazartesi 14:08:03

Serenay Sarıkaya, Ozan Güven’in aklını alacak!

Azra Kohen’in Fi Çi Pi üçlemesinden uyarlanan, dijital platform puhutv’de yayınlanmaya başlayacak olan Fi dizisi için geri sayım başlamış durumda. 31 Mart’ta puhutv üzerinden izleyiciler ile buluşacak olan dizinin hikayesi de izleyenleri etkileyecek.

Serenay Sarıkaya, Ozan Güven'in aklını alacak!

Uzun süre Bestseller’de tepede yer alan Fi Çi Pi’den uyarlanan dizi, gerek kitabın hayranları gerekse de oyuncuların hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Arif V 216’da başrolde yer alacak olan Ozan Güven, diğer yandan Can Manay karakterini canlandıracağı yeni dizisinin çekimleri ile oldukça meşgul..

DURU AKLINI ALACAK

Ülkenin en önde gelen psikiyatristi, aynı zamanda en çok izlenen TV programının sunucusu olan ve kendi elleriyle yarattığı mükemmel bir hayata sahip olan Can Manay; güzeller güzeli Duru ile karşılaştıktan sonra tüm hayatı değişecektir.

Duru’nun güzelliği karşısında büyülenen Can Manay’ın, derinlere gömdüğü tehlikeli duygu saklandığı yerden çıkar ve tüm dengesi bozulur.

Bir yanda sürdüğü hayatın ışıltı ve konforu, diğer yanda aşkın gerektirdiği savaş Can Manay’ı beklemektedir. Can bir savaşa hazırlanırken, geçmişi de pusuda beklemektedir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı