Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serenay Sarıkaya Çarpışma Dizisinde Yer Alacak mı?

Dizi Haberleri

12 Ağustos 2018 Pazar 13:11:35

Serenay Sarıkaya Çarpışma Dizisinde Yer Alacak mı?

Prison Break’ın Türkiye uyarlaması olarak düşünülen Çarpışma dizisi yeni sezona damga vuracak projeler arasında yer alıyor! Ay Yapım yapımcılığında hazırlanan ve gelecek sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacağı açıklanan Çarpışma dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’da yer alacak! Kıvanç Tatlıtuğ’a partner arayışları sürerken Serenay Sarıkaya ve Cansu Dere’nin Çarpışma dizisine katılabileceği iddia edildi! 

Yeni sezona damga vurması beklenen dizi projelerinden biri olan Çarpışma için flaş isimler ön plana çıkıyor! Yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacağı açıklanan Prison Break’ın yerli uyarlaması Çarpışma’da kadın başrol için Serenay Sarıkaya ve Cansu Dere isimleri ön plana çıkıyor!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Gürkan Uygun’un oyuncu kadrosunda yer aldığı Çarpışma dizisinde Tatlıtuğ’un partneri olması beklenen isim Serenay Sarıkaya oldu! Son olarak Puhutv’de yayınlanan Fi dizisinde rol alan güzel oyuncunun televizyona önümüzdeki sezon iddialı dizi Çarpışma ile dönmesi bekleniyor! Serenay Sarıkaya’nın Çarpışma dizisinin senaryosunu okuduğu ve beğendiği gelen haberler arasında!

ÇARPIŞMA DİZİSİNİN KONUSU NE OLACAK? KİMLER YER ALACAK?

Çarpışma dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ polis rolünde yer alacak! Daha sonra abisi rolündeki Gürkan Uygun’un hapse girmesiyle kendini hapiste bulacak! Ve heyecan burada başlayacak! Dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un partnerliği için Serenay Sarıkaya ve Cansu Dere isimleri iddia edilirken öne çıkan isim Serenay Sarıkaya oldu! Sarıkaya’nın televizyona Çarpışma ile dönüş yapması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı