Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serenay Sarıkaya, Çağan Irmak’lı Gülizar’ı reddetti

Dizi Haberleri

25 Ağustos 2017 Cuma 15:27:21

Serenay Sarıkaya, Çağan Irmak’lı Gülizar’ı reddetti

Yapım şirketleri bir bir yeni sezon için projeler üretirken, bu sezonun atakta olan yapım şirketlerinden O3 Medya, ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın dümeninde oturduğu Gülizar’ın yapımcılığını üstlenecek.

Serenay Sarıkaya, Çağan Irmak'lı Gülizar'ı reddetti

Senaryosunu Mahinur Ergin’in kaleme aldığı, usta yönetmen Çağan Irmak’ın yönetmenliğini üstlendiği Gülizar için çalışmalar son hızı ile devam ederken, cast için yoğun mesai harcanıyor.

Gülizar dizisi için, Fİ dizisinde ki sevişme sahneleri ile olay yaratan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’ya teklif götürüldü ancak Fİ ile devam eden bir anlaşması bulunduğu için Serenay teklifi reddetmek zorunda kaldı.

Sarıkaya’dan önce Gizem Karaca ile görüşülmüş ancak sonradan teklif Serenay Sarıkaya’ya götürülmüştü. Sarıkaya sonrasında, Burak Özçivit ile geçtiğimiz aylarda Dünya evine giren Fahriye Evcen’de düşünülse de, O3 Medya’nın Fahriye Evcen’i Fatih dizisinde oynatmayı planladığı söyleniyor.

Cast çalışmalarını büyük bir titizlik ve gizlilik içerisinde yürütülürken, son olarak Karagül dizisinde rol alan usta oyuncu Şerif Sezer’in ‘Gülizar’ dizisinin kadrosuna dahil edildiği de iddialar arasında yer alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı