Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seren Serengil’den Gülben Ergen’in Fotoğrafına Olay Yorum!

Magazin

2 Ağustos 2018 Perşembe 23:31:01

Seren Serengil’den Gülben Ergen’in Fotoğrafına Olay Yorum!

Gülben Ergen’in sevgilisi Burak Törer’le dondurma yerken çektikleri fotoğrafını instagram hesabına yüklemesinin ardından Seren Serengil’den  yorum geldi! Gülben Ergen yüzünden 3 gün tazyik hapsine mahkum edilen Seren Serengil Gülben Ergen’in sevgilisiyle birlikte yer aldığı fotoğrafa olay bir yorum yazdı! Gülben Ergen’den cevap gelecek mi?

Magazin camiasının son dönemdeki en kanlı bıçaklı düşmanlarından Seren Serengil ile Gülben Ergen bu kez instagramda karşı karşıya geldi! Gülben Ergen, sevgilisi Burak Törer ile birlikte dondurma yerken çekilen fotoğrafı kendi instagram hesabından paylaşmıştı! Bu fotoğrafa Gülben Ergen’in takipçileri tarafından yorum ve beğeni yağarken sürpriz bir mesaj da geldi! Seren Serengil Gülben Ergen’in sevgilisiyle olan fotoğrafına “Bir insanın bitişinin final fotoğrafı. Ahahahaha” yorumunda bulundu!

Şok yorumun ardından Gülben Ergen’den henüz bir cevap gelmedi! Seren Serengil, Gülben Ergen ile Erhan Çelik arasında devam eden mahkeme sürecinde Gülben Ergen’in aldırdığı koruma kararına karşın halen iddialarına ve söylemlerine devam edince Gülben Ergen’in şikayeti üzerine 3 gün tazyik hapsine mahkum edilmişti! Düşman kesilen Seren Serengil, Gülben Ergen’in pozuna yazdığı olay yorumla sosyal medyanın gündemine oturdu!

GÜLBEN – SEREN SAVAŞI ALEVLENECEK Mİ?

Seren Serengil’in bu akşamki yorumunun ardından Gülben Ergen’in Seren Serengil’e cevap verip vermeyeceği merak ediliyor! Seren Serengil de geçtiğimiz günlerde dünya evine girmişti. Gülben Ergen ile kavgayı yeniden alevlendiren Seren Serengil yine bir muzipliğe imza atarak olay yorumuyla sosyal medyayı salladı! Gülben Ergen’de karşılık verirse ikili arasında yeni bir polemik doğabilir!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı