Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seren Serengil canlı yayında ateş püskürdü

Magazin

27 Aralık 2017 Çarşamba 15:23:12

Son Güncelleme: 27/12/2017 12:49:20

Seren Serengil canlı yayında ateş püskürdü

Duymayan Kalmasın programına canlı yayında bağlanan Seren Serengil sesi titreyerek konuştu.

Türkiye’nin bugün magazin gündemi adeta akşam saatlerinden itibaren sarsıntıya uğradı. Türk magazin dünyasında yaşanan gelişmeler arasına giren Hande Yener‘in Seren Serengil’e ait geçmişte çekildiği iddia edilen çıplak fotoğrafın paylaşılması sosyal medyanın da ana gündem maddelerinin arasında 1. sıraya yerleşti. Tüm bu yaşananlar sürerken birkaç dakika öncesinde ”Duymayan Kalmasın” isimli magazin programına canlı olarak bağlanan Seren Serengil adeta Hande Yener’e ateş püskürdü.

”Yapılabilecek En Büyük Şiddete Maruz Kaldım”

Seren Serengil, canlı yayında özellikle ağlamaklı ve sesi titreyerek konuşurken bir yandan da üzüntüsü sesinden fark edildi. Heyecanlı ve üzüntülü olduğu gözlenen Seren Serengil, açıklamasında ”bir kadın tarafından uğranılabilecek en büyük ve en şiddetli saldırıya maruz kaldım” ifadelerine yer verdi. En ağır şiddete maruz kaldığını ifade eden Seren Serengil, ifadelerine şöyle devam etti;

”Bu fotoğraf tam 17 sene önce çekildi ve ben bikini izim çıkmasın diye güneş altında bikinimi çıkarttığım sırada başkası tarafından çekilmiş” diyerek 17 sene önceki fotoğrafın nasıl bulunduğu konusunda herhangi bir açıklama yapmadı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı