Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serçe Sarayı Fas’da izlenme rekorları kırıyor

Dizi Haberleri

15 Ocak 2017 Pazar 11:41:50

Son Güncelleme: 15/01/2017 11:41:57

Serçe Sarayı Fas’da izlenme rekorları kırıyor

Bir dönem Star Tv ekranlarında yayınlanan ve reytingler noktasında beklenen seviyeye ulaşılamadığı için yayından kaldırılan Serçe Sarayı, Fas’da rekorlar kırıyor.

Serçe Sarayı Fas'da izlenme rekorları kırıyor

Türk dizilerinin Orta Doğu pazarında ki gücü sadece izlenme rekorları kıran dizilerle değil, beklenen reytinglere ulaşılamadığı için iptal edilen dizilerde dahi varlığını gösteriyor.

Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy’ın başrollerini paylaştığı, Star Tv’nin 13 bölümde iptal edilen dizisi yurt dışında milyonlar tarafından izleniyor.

İstenilen reytinglere ulaşılamadığı için, 13 bölümlük anlaşmanın tamamlanmasının ardından yayından kaldırılan dizi Fas’da izleyici rekorları kırıyor.

Fas’da yayınlanan bölümde bir bölümü 4,5 milyon izleyiciye ulaşan dizi büyük beğeni topluyor.

Dizinin konusu ise şöyleydi: “Serçe” karakterine hayat veren Songül Öden, kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan iki çocuk annesi, güçlü bir kadını canlandırıyor. Mert Fırat ise, Serçe’nin çocukluk aşkı, mahallenin bıçkın delikanlısı, taksi şoförü ‘Kadir’ rolüyle izleyicinin karşısına çıkacak. Bugüne kadar hep birbirinden farklı rollerde izlediğimiz Alican Yücesoy, geçmişi gizemlerle dolu edebiyat öğretmeni ‘Ali Rıza’ olarak izleyiciyi şaşırtacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı