Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seni Kimler Aldı yapımcısından Yurdaer Okur ile ilgili açıklama

Dizi Haberleri

5 Nisan 2017 Çarşamba 14:51:58

Seni Kimler Aldı yapımcısından Yurdaer Okur ile ilgili açıklama

Geçtiğimiz günlerde, KKTC’de Ercan havalimanında üzerinde 1 gram uyuşturucu bulunduğu için göz altına alınan, ardından da mahkemede 100 bin TL senet, 10 bin TL peşin ödeyerek serbest bırakılan Yurdaer Okur için diziden çıkartıldığı iddia edilmişti.

Seni Kimler Aldı yapımcısından Yurdaer Okur ile ilgili açıklama

Ercan havalimanında üzerinde uyuşturucu bulunması sonrasında, mahkemeye çıkarılan Yurdaer Okur, mahkemeden serbest bırakıldıktan sonra, sahne almak için gittiği tiyatro oyununa geçerek ekip arkadaşları ile birlikte selfie paylaşarak, her şeyin yolunda olduğunu belirtmişti.

Üzerinde uyuşturucu bulunması haberleri sonrasında, kısa süre önce tanıtılan Seni Kimler Aldı dizisinde ki 4’lü fotoğraf karesinden resmi çıkartılmış, yayına sunulan tanıtım fragmanı da kaldırılmıştı.

Bu değişikliklerde başarılı oyuncunun, başrol olarak yer alacağı dizinin kadrosundan çıkartıldığını düşündürmüştü, ancak böyle olmadığı ortaya çıktı.

Duymayan Kalmasın’a açıklama yapan dizinin yapımcısı Yaşar İrvül, “Yurdaer Okur, dizimizin kadrosunda, işine devam ediyor ve cuma günü de sette olacak” açıklamasında bulunarak, iddialara son noktayı koydu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı