Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sen Sağ Ben Selamet’in İzmir Galası gerçekleşti

Film Haberleri

24 Aralık 2016 Cumartesi 18:58:10

Son Güncelleme: 24/12/2016 19:00:27

Sen Sağ Ben Selamet’in İzmir Galası gerçekleşti

Sen Sağ Ben Selamet filminin İzmir galasında Geniş Aile dizisinin Cevahir’i Ufuk Özkan, Cevahir tiplemesi ile ilgili konuştu.

sen sağ ben selamet izmir galası

Ersoy Güler’in senaryosunu yazdığı ve yönettiği, başrollerinde Burçin Bildik, Ufuk Özkan, Lale Başar, Murat Kocacık, Emrah Özdilek, Gamze Aydoğdu, Gizem Koçak, İlkim Dağ gibi birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı Sen Sağ Ben Selamet filminin İzmir özel galası Optimum AVM’de yapıldı. İzleyicilerle bir araya gelen filmin oyuncuları, üç kaçağın yollarının kesişme hikayesinin komedi dolu hallerinin beyaz perdeye yansıtıldığı film hakkında bilgiler verdi. Oyunculara İzmir halkından da yoğun ilgi vardı. Alışveriş yapmak için gelen vatandaşlar bile, oyuncuların geldiğini duyunca söyleşinin yapıldığı alanı doldurdular.

Ufuk Özkan’a Cevahir karekteri yapıştı

Ünlü oyuncular, vatandaşlardan gelen soruları yanıtlamayı da ihmal etmedi. En büyük ilgi ise Geniş Aile dizisinin Cevahir’i Ufuk Özkan’da idi. Ufuk Özkan, Geniş Aile’den sonra çok sayıda dizi ve filmde rol aldığını ifade ederek, sokakta gören insanların hala kendisine ‘Cevahir’ diye seslendiğini söyledi. Özkan, “Bundan 6 sene önce ‘Cevahir’ karakteriyle Geniş Aile’de çok sevildik ve çok beğenildik. Aradan 6 sene geçti ben onun üzerine dört tane dizi yaptım, hepside çok uzun sürdü. Sinema filmleri yaptım, yarışmalar yaptım; ama hala hangi dizide oynarsam oynayayım, hangi yarışmayı sunarsam sunayım, hangi filmde oynarsam oynayayım sokakta insanlar ‘Cevahir’ diye çağırıyor. Bu benim için beni onore eden bir şey. Rahmetli Kemal Sunal yıllarca “Şaban” karakterini canlandırdı. Tabi bizim 40-80 fırın ekmek yememiz lazım o mertebeye çıkabilmemiz için. Yapışsın kalsın. Böyle bir şey yapışsın insanın üzerine” dedi.

Söyleşinin ardından film oyuncuları, vatandaşları arkasına alarak öz çekim yaptı. Oyuncular, daha sonrada hep birlikte filmi izledi.

  • sen sağ ben selamet izmir galası
  • sen sağ ben selamet izmir galasından resimler
  • sen sağ ben selamet izmir galasından resimler 2
  • sen sağ ben selamet izmir galasından resimler 3
  • sen sağ ben selamet izmir galası
  • sen sağ ben selamet izmir galasından resimler
  • sen sağ ben selamet izmir galasından resimler 2
  • sen sağ ben selamet izmir galasından resimler 3
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı