Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sen Anlat Karadeniz’in Nefes’i İrem Helvacıoğlu Kahkahaya Boğdu!

Özel Haber

2 Temmuz 2018 Pazartesi 13:04:12

Sen Anlat Karadeniz’in Nefes’i İrem Helvacıoğlu Kahkahaya Boğdu!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’in Nefes’i başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu bir Vlog programında gülmekten yerlere yatırdı! Sen Anlat Karadeniz’de oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkatleri bir anda üzerine çeken İrem Helvacıoğlu Vlogger Sebile Ölmez’e konuk oldu! Youtube’daki programı ve İrem Helvacıoğlu ile ilgili tüm detayları sizler için hazırladık…

ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de muhteşem oyunculuğu ve saf güzelliğiyle ekranların en beğenilen kadın oyuncuları arasına giren İrem Helvacıoğlu, dizisinin sezon finali yapmasının ardından soluğu İstanbul’da aldı! Vlogger Sebile Ölmez’in youtube kanalı Güzellik Okulu’na katılan güzel oyuncu esprileriyle kahkahaya boğdu. Yeni sezon öncesi izleyicilerinin merakla beklediği Sen Anlat Karadeniz’in Nefes’i katıldığı programda gelecek sezonla ilgili de konuştu.

Daha önce birçok yapımda yer alan ancak Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel’in başrollerinde olduğu Güneşin Kızları dizisinde parlayan ve göze çarpan İrem Helvacıoğlu, Sen Anlat Karadeniz dizisindeki oyunculuğuyla göz kamaştırıyor. Bir anda ülkemizde büyük bir hayran kitlesine ulaşan ve bir kadının yaşayabileceği en sıkıntılı, en çetrefilli hayat öyküsünü oynayan İrem Helvacıoğlu, en sevilen kadın oyuncular arasında yer almayı başardı. Dizinin 2.sezonu merakla beklenirken İrem Helvacıoğlu konuk olduğu youtube programında da bir dizi açıklamalar yaptı. İşte İrem Helvacıoğlu’nun konuk olduğu youtube programı:

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı