Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sen Anlat Karadeniz’e Yeni Yönetmen! 2. Sezon Senaryosu Değişecek mi?

Dizi Haberleri

2 Temmuz 2018 Pazartesi 17:18:29

Sen Anlat Karadeniz’e Yeni Yönetmen! 2. Sezon Senaryosu Değişecek mi?

ATV’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de flaş bir gelişme yaşandı! Sen Anlat Karadeniz’in yönetmeni değişiyor, yeni yönetmen Sen Anlat Karadeniz 2. sezonda koltuğuna oturacak! Bu gelişmenin ardından Sen Anlat Karadeniz’in 2. bölümünün nasıl şekilleneceği daha da merak konusu oldu. Sizler için Sen Anlat Karadeniz 2. sezon analizimizi de içeren bu yazımızı hazırladık…

ATV ekranlarının 1 sezonda çok beğenilen ve çok sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de flaş bir ayrılık yaşandı! Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe’nin olduğu Sen Anlat Karadeniz’de yönetmen ve reji değişikliği yaşandı! 2. sezon öncesi yaşanan bu değişiklik ile dizinin yeni sezonda nasıl bir senaryo ile devam edeceği de tartışılır hale geldi. Osman Sınav’la çalışan yönetmen Emre Kabakuşak yeni sezon öncesinde diziden ayrıldı. Kabakuşak’ın yerine diziye deneyimli yönetmen Veli Çelik geldi. Bu gelişmenin ardından dizinin 2. sezonunda da reyting listesinin zirvesinde yoluna dolu dizgin devam etmesi bekleniyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 2. SEZONDA NELER OLACAK?

1. Sezon finali bölümünde Nefes ile Tahir evlenmişti. Nefes ile Tahir yeni sezonda bakalım nasıl engellere göğüs germek zorunda kalacaklar? Saniye Hanım zor da olsa kabul ettiği evlilik için yeni şeyler planlıyor mu? Vedat, Nefes’in peşini tamamen bırakacak mı? Hapse düşen Mustafa’nın yeni bir bebeği olacak! Tahir, Nefes’le birlikte mutlu bir evliliğin hayalini kurarken ne gibi zorluklar karşısına çıkacak? Tüm bu soruların cevabını dizinin 2. sezonu başladığında ATV ekranlarında öğreneceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı