Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sen Anlat Karadeniz’de Büyük Şok! Seyirciden Tepki Yağıyor!

Dizi Haberleri

3 Temmuz 2018 Salı 14:28:51

Sen Anlat Karadeniz’de Büyük Şok! Seyirciden Tepki Yağıyor!

İlk sezonu itibariyle çok sevilen ve en beğenilen diziler arasına katılan ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz’e seyircilerden tepki yağıyor! İlk olarak yönetmeni ardından da bugün senaristlerinin diziden ayrıldığı yönünde haberlerin gelmesinin ardından birçok dizi fanı twitter üzerinden tepki mesajları paylaştı! Yeni sezonda Sen Anlat Karadeniz senaryosu nasıl değişecek? Hep birlikte göreceğiz…

Sen Anlat Karadeniz dizisine seyircilerden isyan boyutunda tepki yağıyor! İlk olarak yönetmenin değiştiği dizide yeni sezon öncesi bir şok daha yaşandı! Dizinin senaristleri de diziden ayrıldı, böylece Sen Anlat Karadeniz 2. sezonunda yeni yönetmen ve yeni senaristlerle ekranlarda olacak. İlk sezonun da beğenilen senaryosu ve sahneleriyle hayran olduklarını belirten Sen Anlat Karadeniz seyircileri ise bu değişikliğe karşı tepki gösteriyor! Sen Anlat Karadeniz ilk sezonunda büyük bir reyting başarısı yakalamış, Survivor programını bile geride bırakarak Çarşamba günlerinin 1 numarası olmuştu. 2. Sezonda bu başarısını tekrarlamak isteyen dizide bu yaşananların ardından nasıl bir yol izleneceği henüz netlik kazanmadı!

2. sezonda da 1. sezon benzeri bir senaryo isteyen Sen Anlat Karadeniz seyircileri Tahir Nefes aşkını konu alacak 2. sezonun öncesinde yaşanan ayrılıklardan muzdarip hale geldi. Dizi seyircileri senarist ve yönetmenin geri dönmesi adına twitter platformundan tepki tweetleri göndermeye başladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı