Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sen Anlat Karadeniz’de Ayrılık Haberleri Doğrulandı Sosyal Medya Çalkalandı!

Dizi Haberleri

5 Temmuz 2018 Perşembe 10:30:09

Son Güncelleme: 05/07/2018 00:40:08

Sen Anlat Karadeniz’de Ayrılık Haberleri Doğrulandı Sosyal Medya Çalkalandı!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de yönetmen ve senaristlerin değişeceği kulislerde çok sıklıkla konuşuluyordu. İlk sezonda harika bir senaryo ile heyecan dolu bölümler sunan Sen Anlat Karadeniz dizisi 2. sezon öncesi ayrılık haberleri ile çalkalandı! Kulislerde konuşulan iddialar doğru çıktı, yönetmen ve senaristler diziden ayrıldı. Peki yeni sezonda Sen Anlat Karadeniz dizisinin senaryosu değişecek mi?

Atv’nin yeni sezon öncesi merakla beklenen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de dolu dolu geçen ve reytinglerde büyük başarı yakalanan ilk sezonun ardından 2. sezon öncesi ayrılık haberleriyle anılmaya başladı! İlk olarak diziden yönetmenin ayrılacağı yönünde dedikodular ortaya çıkmışken şimdi de senaristlerin dizinin 2. sezonu öncesinde dizide yer almak istemedikleri için ayrılacakları iddia edilmişti. Bu iddiaların doğru olduğu ve hem yönetmenin hem de senaristlerin diziden ayrıldığı doğrulandı!

Sen Anlat Karadeniz tutkunları ise dolu dolu geçen ve büyük heyecana sahne olan Sen Anlat Karadeniz 1. sezonun ardından merakla 2. sezonu beklemeye koyulmuşken gelen haberlerle hayal kırıklığına uğradı! 1. sezon senaristlerinin devam etmesi gerektiğini savunan kimi dizi severler, yeni senaristlerin dizinin ruhunu bozacağından ve Nefes-Tahir aşkını yapboz haline getirip diziyi tipik kalitesiz bir dizi haline getirebileceğini iddia ettiler.

Sen Anlat Karadeniz 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezon başlar başlamaz 2. sezon ilk bölümüyle yine ATV ekranlarında devam edecek. Dizinin hayranları şimdiden 2. sezonda neler olacağını düşünmeye başladı bile. Nefes ile Tahir evliliğiyle noktalanan 1. sezon finalinin ardından 2. sezonda da Nefes ile Tahir’in başrolünde dizi bol heyecanlı bölümlere sahne olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı