Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sen Anlat Karadeniz’de 2. Sezon Öncesi Yaprak Dökümü… Ayrılıklar Yaşanıyor!

Dizi Haberleri

3 Temmuz 2018 Salı 11:35:42

Sen Anlat Karadeniz’de 2. Sezon Öncesi Yaprak Dökümü… Ayrılıklar Yaşanıyor!

Sen Anlat Karadeniz dizisine nazar mı değdi? İlk olarak yönetmenin değişeceği haberleri gündeme oturmuşken şimdi de Sen Anlat Karadeniz dizisinin senaristlerinin değişeceği de konuşulmaya başladı! Dedikodu şeklinde yayılan haberlere göre ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de 2. sezon öncesi yönetmen ve senaristler değişti! 

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi, oyuncularının yanı sıra yönetmeni ve senaristleriyle de büyük övgü toplamıştı. Özellikle dizinin senaristleri, izleyicilerin ATV ekranlarına kilitlenmesinde büyük pay sahibiydi… Yeni gelen haberlere göre ATV’nin sevilen dizisi Çarşamba günlerinin reyting 1.si Sen Anlat Karadeniz’de yönetmen değişikliğinin ardından senaristler de değişecek! Dizinin 1. sezonda aldığı büyük reytinglerde senaryosu büyük önem taşıyordu. Tahir ile Nefes aşkının önüne çıkan aşılamaz denilen engelleri bir bir işleyen senaryo, Türkiye’yi ekrana bağlamıştı.

Yeni sezonda senaristlerin değişmesiyle Sen Anlat Karadeniz dizisinin nasıl bir dönüşüme uğrayacağı henüz bilinemiyor. Ancak ilk sezonda Çarşamba günleri reytingin zirvesine oturan ve Survivor 2018’i bile geride bırakmayı başarabilen dizinin yeni sezonda bu başarıyı yakalayabilmesine artık daha şüpheli yaklaşılıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı