Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sen Anlat Karadeniz Yeni 2. Sezon Çekimleri Başladı!

Dizi Haberleri

25 Temmuz 2018 Çarşamba 23:25:26

Sen Anlat Karadeniz Yeni 2. Sezon Çekimleri Başladı!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de 2. sezona çok az bir süre kaldı! Heyecan dolu ve çok başarılı geçen 1. sezonun ardından Sen Anlat Karadeniz tutkunları gözlerini 2. sezona çevirmişti! Merakla beklenen 2. sezon öncesi Sen Anlat Karadeniz Dizisinin çekimlerine başlandı! 2. Sezonda senaryoda nasıl değişiklikler olacak? Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonuna dair merak edilenleri sizler için derledik…

ATV ekranlarının en beğenilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’in 2. sezon çekimleri başladı! Dizinin çok başarılı geçen heyecan dolu ilk sezonunun ardından merakla beklenen 2. sezonu için çalışmalar tamamlandı, çekimlere başlandığı açıklandı. Oyuncu kadrosunda Öykü Gürman, Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı Sen Anlat Karadeniz dizisi 2. sezonda da yoluna dolu dizgin devam edecek!

Sen Anlat Karadeniz’in 2. sezonuna ilişkin tahminler yapılmaya başlandı. Dizinin yönetmen ve senaristlerinin değişmesinin ardından seyirciden tepki sesleri yükselse de dizinin ilk sezonkinden daha heyecanlı ve daha başarılı olarak ilerlemesi bekleniyor. Dizinin Tahir’i Ulaş Tuna Astepe ile Nefes’i İrem Helvacıoğlu, 2. sezonda “evli” olarak yollarına devam edecek. Tahir ile Nefes evliliğinin önüne nasıl engeller çıkacak? Dizinin Vedat’ı Mehmet Ali Nuroğlu’nun 2. sezonda yer almayacağı iddialarına karşı açıklama yapan Osman Sınav, böyle bir şeyin söz konusu olmadığını ve “Vedat’ın” 2. sezonda da dizide yer alacağını söylemişti. Bu gelişme de diziyi daha izlenebilir hale getirdi!

SEN ANLAT KARADENİZ 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Sen Anlat Karadeniz’in 2. sezon çekimleri 25 Temmuz Çarşamba günü itibariyle başladı! Dizinin merakla beklenen 2. sezon bölümleri için seyirciler büyük heyecan duyuyor! ATV ekranlarında 2. sezonda da yer alacak Sen Anlat Karadeniz’in 2. sezon 1. bölümünün Eylül ayında yayınlanması bekleniyor. Dizinin tutkunları Eylül ayını iple çekiyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı