Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sen Anlat Karadeniz Vedat Diziden neden ayrıldı!

Dizi Haberleri

12 Temmuz 2018 Perşembe 18:43:43

Sen Anlat Karadeniz Vedat Diziden neden ayrıldı!

Sen Anlat Karadeniz’de sular durulmuyor! İlk sezonunu başarıyla tamamlayan ve gerek senaryosu gerek oyuncu kadrosu ve dizi ekibiyle övgüleri toplayan Sen Anlat Karadeniz dizisine 2. sezon öncesi nazar değdi! İlk olarak yönetmen ve senaristler diziden ayrılırken şimdi de Sen Anlat Karadeniz’in Vedat’ı diziden ayrıldı! Sen Anlat Karadeniz dizisi 2. sezon öncesi kan kaybetmeye devam ediyor, dizinin Vedat’ı diziden neden ayrıldı, 2. sezonda neden yer almıyor?

Sen Anlat Karadeniz dizisi 2. sezon öncesi çalkantılı haberlerle sarsılıyor. Dizinin ilk olarak yönetmeni ve senaristleri 2. sezon öncesi ayrıldıklarını resmen açıklamışlardı. Sosyal medyadan bu haberlere yoğun tepki gelirken Sen Anlat Karadeniz’in Vedat’ı da diziden ayrıldı! Dizide Nefes’i uzun yıllar önce parayla satın alan ve ondan bir çocuğu olan Vedat, Nefes’e uzun yıllar işkence etmiş, kötü muamelede bulunmuştur. Nefes, uzun yıllar süren bu işkence ve kötü muamelelere daha fazla dayanamayarak çocuğunu da yanına alıp çareyi kaçmakta bulmuştur. Kaçarken Tahir’e rastlayan Nefes, yeni erkeği Tahir’in kanatları altında Vedat’ın zulmünden kaçmayı başarmıştı. Vedat’ta Nefes ile Tahir’in aşkına tüm oyunlarına rağmen engel olamamıştı. Milyonları ekrana kilitleyen Tahir Nefes aşkının önünde duramayan Vedat, yeni sezonda Sen Anlat Karadeniz dizisinde yer almayacak!

SEN ANLAT KARADENİZ’DE EYŞAN VE VEDAT ŞOKU!

Dizide Eyşan rolünü oynayan Gözde Kansu ile dizinin Vedat’ı Mehmet Ali Nuroğlu yeni sezonda Sen Anlat Karadeniz dizisinde yer almayacak. Dizinin senaristlerinin değişmesiyle birlikte senaryo gereği diziden ayrıldıkları düşünülen ikili Sen Anlat Karadeniz’in ilk sezonunda ‘kötü karakterlere’ can vererek seyircinin nefretini kazanmayı başarmıştı. Rollerinde gayet başarılı olan oyuncuların senaryo gereği gelecek sezonda yer almayacağı öğrenildi.

Diziden ayrılacak isimlerle ilgili ortaya bomba gibi düşen iddianın yer aldığı video;

Gelecek sezonda Vedat’ın kadroda olmayışı Nefes Tahir evliliğinin de rahata ereceğini akıllara getirse de Nefes ile Tahir’in karşısına Vedat’tan beter daha dişli bir düşmanlarının ortaya çıkacağı konuşuluyor. 2. Sezon öncesi Sen Anlat Karadeniz izleyicileri şimdiden Vedat’ın ve Eyşan’ın yerine diziye kimin katılacağını merak ediyorlar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı