Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sen Anlat Karadeniz, Çukur ve Söz Dizileri Sosyal Medyanın Zirvesinde!

Dizi Haberleri

8 Temmuz 2018 Pazar 12:15:36

Son Güncelleme: 08/07/2018 11:05:06

Sen Anlat Karadeniz, Çukur ve Söz Dizileri Sosyal Medyanın Zirvesinde!

Televizyon dizilerinin Haziran ayında en çok konuşulanları belli oldu! Söz, Çukur, Cennetin Gözyaşları, Ufak Tefek ve Cinayetler dizilerinin yıldızları ne kadar konuşuldu? Aras Bulut İynemli mi Tolga Sarıtaş mı? Hangi diziler ve oyuncular Haziran ayında sosyal medyada Trend oldu? Haziran ayının sosyal medyada en çok konuşulan dizi ve oyuncularını sizler için hazırladık…

Sezon boyunca ekranlarda olan birçok dizi şuan da yaz tatiline girmiş durumda! Peki Haziran ayında en çok hangi diziler ve oyuncular konuşuldu? Sosyal medya, twitter ve instagram platformları başta olmak üzere birçok dizi ve oyuncuları konuşulmaya devam ediyor. Söz, Çukur, Cennetin Gözyaşları ve Ufak Tefek Cinayetler gibi birçok diziden hangisi en çok konuşuldu? En çok hangi başrol oyuncusu konuşuldu?

Haziran Ayında sosyal medyada en çok konuşulan oyuncu Söz Dizisinden ayrılan Aybüke Pusat oldu. Dizinin final bölümünde senaryo gereği ölen ve diziden ayrılan Aybüke Pusat için sosyal medyada tam 137 bin 645 mesaj atıldı! Zirve Aybüke Pusat’ın oldu. 2. sırada ise sürpriz olmayan bir isim İrem Helvacı yer alıyor. Sen Anlat Karadeniz’de Nefes karakteriyle milyonları ağlatan İrem Helvacı, sosyal medyada en çok etkilişim alan 2. isim oldu. 3. sırayı Söz’ün Sarı Komutan’ı Tolga Sarıtaş aldı. 4. Sırada da Sen Anlat Karadeniz’de Nefes’in nefesi Tahir oldu. 5. sırada Çukur’un Sena’sı Dilan Çiçek Deniz yer alıyor.

Söz ve Sen Anlat Karadeniz dizileri yukarıda da belirtildiği gibi zirveyi bırakmadı. Söz ve Sen Anlat Karadeniz dizisinin yıldızları da en çok konuşulan oyuncular oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı