Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sen Anlat Karadeniz 2. Sezona Yeni Oyuncular!

Dizi Haberleri

23 Temmuz 2018 Pazartesi 11:08:35

Sen Anlat Karadeniz 2. Sezona Yeni Oyuncular!

ATV ekranlarının kısa sürede sevilen “Karadeniz” dizisi Sen Anlat Karadeniz 2. sezonuyla yine gümbür gümbür geliyor! İlk sezonunda kısa sürede sevilen ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezonda kadroya eklenen yeni oyuncularla ekranlarda olacak! Sen Anlat Karadeniz 2. sezonda “Vedat”ın ayrılacağı iddia edilirken yeni oyuncular da belli oluyor…

ATV’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz, televizyona damga vuran ilk sezonunun ardından şimdi de 2. sezonuna hazırlanıyor. 2. Sezon çekimleri 25 Temmuz Çarşamba günü başlayacak Sen Anlat Karadeniz’de oyuncu kadrosuna eklenecek yeni isimler de konuşulmaya başlandı! Dizide Vedat karakterine hayat veren Mehmet Ali Nuroğlu’nun ayrılacağı konuşuluyorken Osman Sınav bir açıklama yapmış ve böyle bir şeyin olmadığını Vedat’ın 2. sezonda da Sen Anlat Karadeniz’de yer alacağını resmen açıklamıştı! Necip karakteri ise diziden ayrıldı. Vedat, Necip karakterini öldürmüştü. Vedat’ın yeğeni rolünde Eyşan karakteriyle izlediğimiz Gözde Kansu’da diziye veda etti!

Nefes ile Tahir’in durdurulamayan aşkını konu alan Sen Anlat Karadeniz dizisinin 2. sezon öncesi yönetmeni ve senaristleri değişmiş, bu da seyirciden tepki almıştı. Yine de Sen Anlat Karadeniz’in 2. sezonda ilk sezondan daha heyecanlı geçmesi bekleniyor. Osman Sınav yapımcılığındaki Sen Anlat Karadeniz’e yeni sezon öncesi yeni oyuncuların eklenmesi bekleniyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 2. SEZONDA NELER OLACAK? OSMAN SINAV AÇIKLAMIŞTI…

Osman Sınav verdiği röportajda Sen Anlat Karadeniz’in 2. sezonunda nelerin olacağını açık bir dille ifade etmişti. 2. sezona damga vuracak yeni karakterler ve yeni hikaye ve senaryo üzerinde çalıştıklarını aktaran Osman Sınav, net bir isim ve yeni bir oyuncu ismi vermekten kaçınmıştı. Bakalım Sen Anlat Karadeniz oyuncu kadrosuna 2. sezon için hangi oyuncular eklenecek? Şuan için bir gelişme yok.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı