Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sen Anlat Karadeniz 2. Sezon olacak mı?

Dizi Haberleri

21 Şubat 2018 Çarşamba 15:12:59

Sen Anlat Karadeniz 2. Sezon olacak mı?

ATV’nin yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz ekranda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Henüz 5. Bölümü yayınlanmasına rağmen dizinin uzun soluklu olacağına inanılıyor. Peki, Sen Anlat Karadeniz 2. Sezonda da ekrana gelecek mi? 

İlk bölümünden itibaren izlenme rekorları kırmayı başaran Sen Anlat Karadeniz nefes kesmeye devam ediyor. Çarşamba akşamlarına damga vuran dizi reyting sıralamasında liderliği kimseye bırakmıyor. TRT 1’in fenomen yapımı Diriliş Ertuğrul’u dahi geride bırakan Sen Anlat Karadeniz farklı konusuyla dikkat çekmeyi başardı. Yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği dizide kadına yönelik şiddet tüm boyutlarıyla ele alınıyor. Yeni nesil oyunculardan Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu’nun başrollerini paylaştığı dizi çekim kalitesi, müzikleri ve sürükleyici senaryosuyla rakiplerinden sıyrılmayı başardı.

Henüz 5 bölüm yayınlanmış olmasına rağmen hem sosyal medyada hem de sokakta en çok konuşulan yapım oldu. Milyonlarca kişinin ekran başına kilitlenmesini sağlayan Sen Anlat Karadeniz’de Tahir ve Nefes’in zorbalığa ve zulme mücadelesi aktarılıyor. 8 yıl boyunca Vedat’ın elinde esaret hayatı yaşayan Nefes, oğlu Yiğit’i de alarak kaçıyor. Karadeniz ailesi olan Kalelilere sığınmak zorunda kalan Nefes’in en büyük yardımcısı ise Tahir oluyor. Tahir, bir kadına yapılan zulme sessiz kalmıyor ve ailesinin tüm baskılarına rağmen Nefes’i Vedat’a vermeyi reddediyor. Nefes ve Yiğit uğruna ölümü dahi göze alan Tahir’in vicdanı, merhameti ve cesareti seyircinin kalbinde destansı bir yere ulaşmasını sağladı. Kadına şiddete dikkat çeken dizi her bölümüyle yükselişini sürdürüyor. Osman Sınav tarafından Sen Anlat Karadeniz’in uzun soluklu bir yapım olduğu açıklanmıştı.

Bu nedenle dizinin en az 3 sezon boyunca ekrandaki yolculuğunu sürdürmesi bekleniyor. Tahir ve Nefes’in imkansız aşkı Vedat’ın gazabıyla harmanlanıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı