Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sen Anlat Karadeniz 1. Sezona Damgasını Vuran Deli Tahir Replikleri

Dizi Haberleri

31 Temmuz 2018 Salı 17:59:06

Sen Anlat Karadeniz 1. Sezona Damgasını Vuran Deli Tahir Replikleri

ATV ekranlarının rekortmen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de 2. sezon heyecanı yaşanırken sizler için 1. sezonda diziye damgasını vuran Deli Tahir repliklerini hazırladık… Deli Tahir, sevdiği Nefes için birçok zorluğa karşı koymuş, adamlığı ve karakteriyle tüm Türkiye’nin sevgisini ve övgüsünü kazanmıştı! İlk sezonda replikleriyle ses getiren Deli Tahir yeni sezonda bakalım hangi engellere göğüs gerecek…

Sen Anlat Karadeniz’in Deli Tahir’i Ulaş Tuna Aslantepe, dizideki rolüyle Türkiye’nin gönlünde taht kurmayı başarmıştı! Nefes’i ve çocuğunu Vedat’ın elinden kurtaran, tüm zorluklara, zorbalıklara ve annesinden gelen tepkilere rağmen ona kalkan olan Deli Tahir, izleyicinin hem beğenisini hem de övgüsünü kazanmış, adamlığı ve karakteriyle alkış toplamıştı!

İzleyicinin büyük heyecanla izlediği Sen Anlat Karadeniz 1. sezon bölümlerinde Deli Tahir’in replikleri ezberlenecek kadar çok sevilmişti. Öyle ki Sen Anlat Karadeniz tutkunları Deli Tahir repliklerini dillerine dolamıştı. Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrol oyuncusu Deli Tahir’in dillere pelesenk olmuş repliklerinden bir kaçını sizler için yazdık, diğerlerine aşağıda yer alan videodan izleyebilirsiniz.

DELİ TAHİR’İN DİLLERE YAPIŞAN EFSANE REPLİKLERİ

Eyşan: Tahir Bey, sizde abiniz gibi sabit fikirli misiniz? Tahir: Orasını bilmem, ama abimin sözü üstüne söz söylemem. Vedat: Sizin köyde küçük kardeşlerin söz hakkı yok mu? Tahir: Köyün çobanı ben, sahibi abim, söz onun! Vedat: Çoban ne işe yarıyor merak ettim? Tahir: Köye giren çakalları temizliyor.

Nefes: Seni kendimle beraber yakmayacağım anlamıyor musun? Tahir: İyi ben seni kendimle beraber yakarım o zaman! Evleniyoruz!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı