Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sema Öztürk’den kadınlara tavsiyeler

Genel

23 Ağustos 2017 Çarşamba 07:30:37

Son Güncelleme: 23/08/2017 03:45:14

Sema Öztürk’den kadınlara tavsiyeler

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Sema Öztürk, Kanal D’nin yeni dizisi Meryem ile ekranlara geri dönerken, dizide güçlü bir kadın olan Tülin’e hayat veriyor.

Sema Öztürk'den kadınlara tavsiyeler

Sema Öztürk, Hürriyet ile yaptığı röportajda özel hayatından, neden bu zamana kadar evlenmediği ve kadınlara ne gibi tavsiyeler vermek istersiniz şeklinde ki soruları yanıtladı. İşte o röportaj:

Biraz da hayattan konuşalım… Hayatınızın nasıl bir dönemindesiniz? Mutlu musunuz?

Şükür… İyisiyle kötüsüyle hayatı ve yaşamayı seviyorum. Her yeni gün benim için ayrı lezzet. Sağlıklı ve sevdiklerimle olduğum için, başarılı olduğum için, sevdiğim işi yaptığım için, şanslı olduğum için yani her şey ve her an için şükrediyorum…

Güzel ve başarılı bir kadınsınız. Neden bu zamana kadar evlenip çocuk sahibi olamadığınızı kendinize soruyor musunuz?

Ben aile değerlerine çok önem veriyorum. Mutlu bir evlilik hayalim var. Çocuğumun anne ve babasıyla birlikte büyümesini isterim. Günümüzde boşanmalar çok fazla olduğu için korktum sanırım ve bu güveni hissedebileceğim bir aşk da yaşamadım. Hayatımın hiçbir döneminde evlilik olsun diye evlilik yapmak istemedim. Evlilik aşk, sevgi, bağlılık ve güven oluştuğunda hayatımızı güzelleştirir bunu hissettiğimde hiç düşünmeden tabii ki evlenirim.

Hayalleri için adım atmak isteyip de cesaret edemeyen diğer kadınlara vermek istediğiniz bir mesaj var mı?

Biz kadınlar çok güçlüyüz, sadece bunu hissetmek ve fark etmek önemli. Cesareti aramaya gerek yok çünkü biz kadınlar hayatı, yaşamı, akışı düzenleyen, devam ettirme gücüne sahip varlıklarız.

Allah çok büyük bir kudret vermiş, cesaret doğamızda aslında… Sadece etrafımızda hayallerimizi küçümseyen insanları çok dinlememek ve onlardan etkilenmemek lazım. Bir insan hangi konuda ne isterse istesin ama gerçekten kalpten tutkuyla istesin işte o zaman cesaret kendiliğinden gelir. Ama tabii bazen hayaller de gerçeğe dönüşmeyebilir. Benim hayata bakış açım şu; en kötü sonuçlanan hamle bile hiç hamle yapmamaktan daha iyidir çünkü bize daha doğrusunu yapmanın yollarını öğretir.

(HÜRRİYET)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı