Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Selma Güneri’den iyi haber

Magazin

17 Ağustos 2017 Perşembe 10:51:31

Selma Güneri’den iyi haber

Türk sinemasının ünlü oyuncularından Selma Güneri’nin göğüs kanserine yakalandığı, tedavi görmeye başladığı ile ilgili haberler sonrası sinemaseverler büyük üzüntü yaşamıştı.

Selma Güneri'den iyi haber

Hastalığı nedeni ile de oğluna evlen diyerek, tedaviye başlamak için onu evlendirmeyi beklediği iddiaları sonrasında ünlü oyuncudan bir açıklama geldi.

Selma Güneri hastalandığı ile ilgili çıkan iddialar için, “Bir sene önce geçirdiğim ve atlattığım bir rahatsızlık yeni bir habermiş gibi yansıtılıyor. Göğsümden çok küçük bir kist alındı ve kısa bir tedavinin ardından son buldu. ” diyerek sevenlerinin içine su serpti.

Diğer yandan yine çıkan haberlerde boşandığı eşi Yusuf Sezgin’in kendisini hiç yalnız bırakmadığı iddialarına yönelik olarak da açıklama yapan Güneri şunları kaydetti:

“Yusuf Bey ile hiçbir zaman dargın olmadık. Her zaman sık sık bir araya geldik ve geliyoruz. Böyle bir şey asla söz konusu değil.”

Güneri, “Kısacası sağlık durumum çok iyi ve şu sıralar yazlığımda dinleniyorum, yakın zamanda da bir sinema filminde rol alacağım” diyerek açıklamalarını noktaladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı