Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Selin Şekerci’nin Yeni Dizisi Kırık Aynalar Oldu!

Dizi Haberleri

23 Temmuz 2018 Pazartesi 16:58:55

Selin Şekerci’nin Yeni Dizisi Kırık Aynalar Oldu!

Sevilen oyuncu Selin Şekerci uzun süredir ekranlardan uzaktı. Güzel oyuncunun Gelecek sezon için hangi diziyle ekranlara döneceği belli oldu. FOX TV ekranlarının yeni dizisi Kırık Aynalar’da yer alacağı kesinleşen Selin Şekerci, Vatanım Sensin’in Yıldız’ı Pınar Deniz’le partner olacak. 

TMC Yapım’ın yapımcılığında hazırlanan Kırık Ayna dizisi yeni sezonda FOX TV ekranlarında olacak. Yeni sezona dair bomba gibi bir dizi olması planlanan Kırık Aynalar’da Selin Şekerci sürprizi… Uzun süredir ekranlardan uzak kalan güzel oyuncu Selin Şekerci, yeni dizisi Kırık Aynalar ile izleyicisiyle buluşacak. Güzel oyuncuyu en son Şükrü Özyıldız’la birlikte yer aldıkları Çoban Yıldızlı adlı dizide izlemiştik.

Siyah Beyaz Aşk dizisinde de rol alan güzel oyuncu rol gereği diziye veda ettikten sonra ekranlardan bir süre uzak kalmayı tercih etmişti. Güzel oyuncu şimdi de yeni bir projeyle ekranlarımızda olacak. Selin Şekerci’nin yeni dizisi FOX’un yeni sezon için iddialı dizilerinden Kırık Aynalar oldu. Kırık Aynalar dizisinde Pınar Deniz’de rol alacak.

KIRIK AYNALAR DİZİSİNİN CAST ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

FOX’un yeni dizisi Kırık Aynalar için çalışmalar yeni sezon öncesi tüm hızıyla sürüyor. Selin Şekerci ve Pınar Deniz’in yer alacağı diziye yeni oyuncular da katılacak, kısa sürede çekimler başlayacak. Kırık Aynalar dizisi için ismi ilk belli olan isim Pınar Deniz olmuştu.

KIRIK AYNALAR DİZİSİNİN İLK BAŞROL OYUNCUSU PINAR AYDIN OLDU.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı