Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Selin Şekerci, Çoban Yıldızı için türkü söyledi!

Dizi Haberleri

14 Şubat 2017 Salı 11:08:10

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:07:34

Selin Şekerci, Çoban Yıldızı için türkü söyledi!

Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci’nin başrollerini paylaştığı, Kapadokya’da çekimlerine başlanan, Most Production’ın yapımcılığını üstlendiği Çoban Yıldızı yakında Fox Tv’de izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Selin Şekerci, Çoban Yıldızı için türkü söyledi!

İlk tanıtım fragmanı paylaşılan Çoban Yıldızı’nda arka fonda söylenen türkü’yü dizinin başrol oyuncusu Selin Şekerci seslendiriyor.

Gül Oğuz’un yönetmenliğinde, Gülizar Irmak’ın senaryosunu kaleme aldığı dizinin, başrollerinde Şekerci ve Özyıldız’a, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar eşlik ediyor.

Dizinin tanıtımı yayınlanmadan önce, sosyal medya hesaplarından bu tanıtımın geleceği duyurulmuş, bu duyuru diziyi sabırsızlıkla bekleyen hayranları tarafından twitter’da trend topic listesinde tutulmuştu.

Sonunda paylaşılan dizinin tanıtım fragmanında, arka fonda seslendirilen türkü’yü dizinin başrolü güzel oyuncu Selin Şekerci’nin seslendirdiği öğrenildi.

Kapadokya’da çekimlerine başlanan dizinin kurgusu da İstanbul’da devam edecek. Dizinin kadrosunda başrol oyuncuları yanı sıra, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Serhat Süha Özcan, Aysun Metiner, Feyza Işık, Sahra Şaş, Taygun Sungar, Elif Çakman Öztürk, Özlem Çakar ve Neslihan Can gibi isimler de rol alacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı