Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Selin Şekerci Caner Cindoruk Aşkından Fotoğraflar Gelmeye Başladı!

Magazin

9 Ağustos 2018 Perşembe 21:20:18

Selin Şekerci Caner Cindoruk Aşkından Fotoğraflar Gelmeye Başladı!

Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde el ele görüntülenen ve aşkları ifşa olan ünlü oyuncular Selin Şekerci ve Caner Cindoruk’tan aşk dolu paylaşım geldi! Sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan Selin Şekerci Caner Cindoruk çifti adeta aşklarını duyurdu! Selin Şekerci instagram hesabından ilk “aşk” paylaşımını yaptı! 

Geçtiğimiz günlerde beraber görüntülenen ve aşk iddiaları ayyuka çıkan Selin Şekerci Caner Cindoruk çiftinin aşkları resmiyet kazandı! Birlikte pek fazla görüntülenmekten çekinen Selin Şekerci ve Caner Cindoruk bu kez Selin Şekerci’nin instagramının Hikaye kısmından paylaştıkları fotoğrafla magazin medyasının gündemine oturdular!

Selin Şekerci instagram hesabından yaptığı paylaşımla dosta düşmana sevgili olduklarını itiraf etti! Birlikte poz vermekten çekinen ikilinin bu pozu aşklarını artık saklama gereği duymadıklarına yorumlandı! Dizi setinde başlayan aşkları dolu dizgin ilerlerken çiftin yeni bir projede birlikte yer alıp almayacağı merak ediliyor!

SELİN ŞEKERCİ CANER CİNDORUK AŞKI RESMİYET KAZANDI! 

Caner Cindoruk Selin Şekerci aşkı dolu dizgin devam ediyor! İkili arasındaki aşk dedikodularının ardından gelen haberler 2018’in en sürpriz aşklarından birine zemin hazırladı! Selin Şekerci Caner Cindoruk çiftine mutluluklar diliyoruz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı