Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Selen Soyder’in açıklaması bardağı taşırdı

Dizi Haberleri

22 Aralık 2016 Perşembe 20:15:57

Son Güncelleme: 22/12/2016 20:16:55

Selen Soyder’in açıklaması bardağı taşırdı

Neşeli Günler dizisinin devamı olarak uyarlanan ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan Hangimiz Sevmedik dizi setinde yaşanan kavga ortalığı karıştırdı.

selen soyder can yaman kavgasında son durum

1978 yapımı, senaryosunu Sadık Şendil’in yazıp Orhan Aksoy’un yönetmenliğini yaptığı Münir Özkul, Adile Naşit, Şener Şen, Ayşen Gruda ve Oya Aydoğan Türk sinemasının ünlü isimlerinin yer aldığı Neşeli Günler filminin dizi olarak günümüze uyarlandığı Hangimiz Sevmedik dizi setinde ki gerginlik tırmanmaya devam ediyor.

BSK Yapım’ın, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun’nun üstlendiği, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün yazdığı, başrollerinde Selen Soyder, Can Yaman, Cengiz Bozkurt, Altan Erkekli, Gül Onat, Bülent Şakrak, Mehtap Bayrı ve Veysel Diker’in yer aldığı, 15 Temmuz 2016 tarihinde TRT1 kanalında yayınlanmaya başlayan komedi, dram türündeki televizyon dizisinin başrolleri Selen Soyder ve Can Yaman arasında yaşanan tartışma mahkemeye kadar taşınmıştı.

Dizinin yönetmeni tarafından ilk başta olay sakinleştirilse de tarafların arasında yaşanan kriz devam etti. Selen Soyder dizi setine koruma ile gelmeye başlamıştı. Son olarak da bağlı olduğu ajans üzerinden bu durum ile ilgili basın açıklaması yapması ise yapımcıların kendilerinden onay almaksızın böyle bir açıklamayı yapmasına sinirlenmelerine neden oldu. Sözleşmesinde yer alan bu maddeyi ihlal ettiğinden ötürü Selen Soyder’in bu hareketi sözleşmesinin feshi ile sonuçlanabilir. Önümüzde ki günlerde bu durum ile ilgili bir basın açıklaması yapması beklenen BSK Yapım nasıl bir yol izleneceğinin sinyallerini vermiş olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı