Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Selen Görgüzel’in tek taşı süpürgenin içinden çıktı!

Magazin

19 Şubat 2017 Pazar 11:48:05

Selen Görgüzel’in tek taşı süpürgenin içinden çıktı!

Ünlü yönetmen Hamdi Alkan’ın 2014 yılında Dünya evine girdiği, pek çok dizi projesinde rol alan Selen Görgüzel’e hediye ettiği tek taş yüzüğü elektrik süpürgesinin içinden çıktı.

Selen Görgüzel'in tek taşı süpürgenin içinden çıktı!

Bir dönem Hamdi Alkan’ın yönetmenliğini üstlendiği O Hayat Benim dizisinde de rol alan Selen Görgüzel’in oyunculuk kariyeri 2002 yılına dayanıyor.

Avrupa Yakası, Kurtlar Vadisi Pusu, Pars Narkoterör ve Aşk Emek İster gibi daha pek çok dizi de rol alan Görgüzel, 2014 yılında ünlü yönetmen Hamdi Alkan ile evlenmişti.

Görgüzel, geçtiğimiz haftalarda 10 şubat’ta olan doğum gününü, Sepya Meyhane’de doğum gününü eşi ve dostları ile birlikte kutlamıştı.

Doğum gününde eşinin hediye ettiği 30 bin TL değerinde ki tek taş yüzüğü ise kaybetmiş, ne kadar aradıysa da bulamamıştı.

Kaybettiği 30 bin TL’lik tek taşı, evinde elektrik süpürgesinin içinden çıktı! Tektaşına kavuşan Görgüzel ise eşinin hediyesine kavuştuğu için büyük mutluluk yaşadı.

O tarihlerde doğum gününe ait fotoğraf karelerini sosyal medyada paylaşan Görgüzel, “Bu gece bir kere daha anladım ki hiç birgünüm boşuna geçmemiş birbirinden değerli dostlar biriktirmiş harika bir yuva kurmuşum yanımda olan beni yalnız bırakmayan aileme ve tüm dostlarıma çok teşekkür ederim iyi ki varsınız…” notunu düşmüştü.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı