Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seksenler’in oyuncuları Yaşamak Güzel Şey’de buluşuyor

Film Haberleri

18 Ocak 2017 Çarşamba 09:47:35

Seksenler’in oyuncuları Yaşamak Güzel Şey’de buluşuyor

5 yıl boyunca Seksenler filminin yönetmenliğini üstlenen, Mandıra Filozofu filmi ile de adından söz ettiren Müfit Can Saçıntı’nın yeni filmi Seksenler’in oyuncularını bir araya getirdi.

Seksenler'in oyuncuları Yaşamak Güzel Şey'de buluşuyor

Seksenler'in oyuncuları Yaşamak Güzel Şey'de buluşuyor

Seksenler’in Komiser Rıza’sı ve eşini canlandıran Onur Dilber ve yine dizi de onun eşini canlandıran Emel’e hayat veren Bahar Süer’de dahil olmak üzere Seksenler dizisinin bir çok oyuncusu bu filmde bir araya geliyor.

TRT 1’de yayınlanan Seksenler’in yönetmenliğini yapan Saçıntı’nın Nisan’da vizyona girmesi planlanan “Yaşamak Güzel Şey” filminde kendisine başrolde yine Seksenler’in sempatik oyuncusu Yasemin Çonka (Nazlı) eşlik edecek.

Film, yaşam koşullarına boyun eğen pısırık bir adam olan Müfit’in, başına gelen talihsiz bir olay ile başkaldıran bir anti kahramana dönüşmesini konu alıyor.

Filmin yönetmenliğini, senaristliğini yapan ve başrolün’de de oynayacak olan Müfit Can Saçıntı “Uzun yıllar birlikte çalıştığım arkadaşlarımla olmak, filmin en keyifli yanlarından biri oldu benim için. Bir yönetmen için, büyük bir şans bu.” dedi.

Saçıntı’nın “İzleyiciye terapi gibi gelecek” şeklinde ifade ettiği yeni filmi Yaşamak Güzel Şey, Nisan ayında vizyonda olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı