Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4.Bölüm Fragmanı – Derin’e ev hapsi

Dizi Haberleri

18 Ocak 2017 Çarşamba 17:45:02

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:21:37

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4.Bölüm Fragmanı – Derin’e ev hapsi

Derin’in hiç beklemediği bir anda babasını karşısında görmesi ve babasının tepkisi Derin’i şaşkına çevirir. Ali ile oradan ayrılan Derin’in bu davranışı eve hapsolmasına neden olacaktır.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4.Bölüm Fragmanı - Derin'e ev hapsi

Derin’in babasının uyarılarını dikkate almaması ve Ali ile uzaklaşması, bundan habersiz olsalarda, onun için bir esaretin başlangıcı olacaktır.

Tekin’in, Şahin ile karşılaşması yıllar önce gömüp, unuttuğu anılarının tekrar gün yüzüne çıkmasına neden olacak ve korkusu tüm benliğini saracaktır.

Onun Şahin ile karşılaşması sonrası geçmişi ile tekrar yüzleşmesi de, Ali’nin geçmişine yönelik sırların da ortaya çıkmasına neden olur.

Derin’i tekrar kaybetmeye niyeti olmayan Ali ise, son yaşananlar sonrasında eve hapsedilen Derin’i, Aslı ile iş birliği yapar. Ancak Derin’i kurtarmaya o kadar odaklanmıştır ki, Yiğit’in ona kurduğu tuzağı bile fark edemez.

Tekin, Şahin ve Ali’yi kızından uzak tutmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır ve yaparda! Rauf Anne’nin, Ali’ye ihtiyacı olduğu bir anda Ali’yi ona yardım edebilmekten alı koyar.

Ali ve Derin için sorunu çözecek yardım ise hiç beklemedikleri birinden gelecektir.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı