Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sedef Avcı’da Endemol Shine’dan alacaklıymış!

Magazin

12 Eylül 2017 Salı 14:07:48

Sedef Avcı’da Endemol Shine’dan alacaklıymış!

Dünya’nın en büyük medya prodüksiyon şirketi etiketi ile Türkiye pazarına giren Hollanda merkezli Endemol Shine’ın Temmuz ayında iflasını istemişti. Pek çok oyuncuya borcu olan Endemol’den Sedef Avcı’nın da alacağı olduğu ortaya çıktı

Sedef Avcı'da Endemol Shine'dan alacaklıymış!

Alina Boz, Nurgül Yeşilçay, Songül Öden ve Leyla Tanlar gibi isimlerinde alacak davası açtığı, geçtiğimiz aylarda şirket önünde alacakları nedeni ile yapılan eylem ile anılan Endemol, neredeyse çalıştığı her isme borçlu durumda.

Son olarak kısa sürede final yapan, Kanal D ekranlarında yayınlanan Evlat Kokusu dizisinde rol alan Sedef Avcı’nın ödemesini alamayan isimlerden biri olduğu anlaşıldı.

MÜDAHİL OLMAK İSTEDİLER

Avukatı aracılığı ile mahkemeye başvuran Avcı’nın avukatı İstanbul 13. Asliye Ticaret Mahkemesi’nde görülen davaya müdahillik talebinde bulundu.

7 BÖLÜMLÜK PARASINI ALAMADI

Avukatı’nın müdahillik başvurusu yaptığı dilekçede Sedef Avcı ile Endemol arasında 21 Aralık 2016 tarihli bir eser sözleşmesi olduğu belirtilerek, özet olarak şöyle bir ifade yer aldı: “Bu sözleşme kapsamında müvekkil televizyon dizisinde oyunculuk yükümlülüğünü yerine getirmiştir. Müvekkil üzerine düşen yükümlülükleri yerine getirmiştir ancak iş sahibi olan yapımcı Endemol Medya, müvekkile ait, dizinin 7 bölümüne ilişkin oyunculuk bedeli olan toplam 162.562 TL tutarında borçlanmıştır.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı