Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seda Sayan’dan Müge Anlı’ya gönderme

Televizyon

12 Eylül 2017 Salı 15:26:59

Seda Sayan’dan Müge Anlı’ya gönderme

RTÜK’ün telkinleri sonrasında sunduğu evlilik programı format değiştirip, kriminal olayları araştıran ‘Artık Susma’ olan Seda Sayan, telefonla bağlandığı Söylemezsem Olmaz programında Müge Anlı’ya gönderme de bulundu.

Seda Sayan'dan Müge Anlı'ya gönderme

Yeni formatı ile ilk kez dün yayınlanan Artık Susma, reytinglerde, izdivaç programı olduğu dönemlere göre çok çok aşağılarda yer alırken, Ahu Tuğba’nın kayıp kızını aradığı anlar ile gündeme geldi.

Nihat Doğan’ın sunucuları arasında yer aldığı Söylemezsem Olmaz programında, Artık Susma’da ki Ahu Tuğba’nın arayışı ele alınınca, ünlü sunucu ve şarkıcı Seda Sayan telefon ile programa bağlandı.

NEZAKET’TEN KIRILDILAR

Kavgalı olarak ayrıldıkları, her daim söylemleri ile eleştirilen Nihat Doğan’ın sunduğu programı araması ve iki ismin birbiri ile olan nazik diyaloğu şaşırtırken, Seda Sayan’ın yaptığı gönderme bu anlarında önüne geçti.

MÜGE ANLI’YA GÖNDERME YAPTI

Telefon konuşması esnada diyalog kayıp arama meselesine gelince, “Ben kayıp ararken, bazıları daha magazin programı sunuyordu!” demesi ise onun kayıp aradığı dönemlerde tek magazin programı sunanın Müge Anlı olmasından ötürü, Anlı’ya gönderme de bulundu şeklinde algılandı.

Müge Anlı Pazartesi günü yayınlanan bölümde 3.40 reyting alıp total grubunun 4. sırasında yer alırken, Artık Susma ise 1.34 reyting alarak 32. sırada kaldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı