Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seda Sayan, vergilerden dert yandı

Magazin

15 Mart 2017 Çarşamba 12:56:30

Seda Sayan, vergilerden dert yandı

Atv ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel’in sunucusu Seda Sayan, geçtiğimiz gün Akmerkez’de bir kuyumcudan altın alırken görüntülenmesi sonrası, iflas ettim dedi.

Seda Sayan, vergilerden dert yandı

6 yıldır birlikte olduğu, aralarında imam nikahı bulunan müzisyen Erkan Çelik ile ayrılması ve sosyal medya hesabı instagram’ını kapaması ile gündeme gelen Seda Sayan, Akmerkez’de görüntülendi.

Bir kuyumcudan alışveriş yapan Seda Sayan, 3 cumhuriyet altını alırken, bunları yatırım amaçlı almadığını, hediye olduğunu belirtti.

Yeni doğum yapan iki arkadaşına takmak için aldığını belirtirken, hala taze olan Erkan Çelik ile ayrılıkları için sorulan soruları da yanıtlamadı.

İflas ettim diyen Seda Sayan, çok vergi ödediğini dile getirdi. Geçtiğimiz yıl ortaya atılan bir iddia’da, Atv ekranlarında sunduğu Evleneceksen Gel adlı programdan günlük 80 bin TL aldığı söylenmişti.

Seda Sayan’ın aynı zamanda pek çok gayrımenkul’i de bulunuyor. Geçtiğimiz aylarda, sahibi olduğu, İstanbul’un gece mekanlarının simgelerinden biri olan Etiler Şamdan’ı kirasını ödemediği için boşalttırmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı