Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seda Sayan, Etiler Şamdan’ı boşalttırdı

Magazin

5 Şubat 2017 Pazar 00:19:11

Seda Sayan, Etiler Şamdan’ı boşalttırdı

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, mülkü kendisine ait olan, İstanbul’un güzide gece mekanlarından Etiler Şamdan’ı kirasını alamadığı için boşalttırdı.

Seda Sayan, Etiler Şamdan'ı boşalttırdı

Evleneceksen Gel programının sunucusu Seda Sayan, mülkü kendisine ait olan Etiler Şamdan’dan aylardır kira alamadığı için mahkeme kararı ile mekanı boşalttırdı.

41 yıllık bir marka olan ve İstanbul gece hayatının önemli mekanları arasında yer alan Etiler Şamdan’dan uzun süredir kira alamayan Seda Sayan, mahkemeye başvurdu.

Hastanede tedavi gören mekanın sahibi Mehmet Tuna ile Seda Sayan arasında kira alma-verme nedeni ile bir süredir problem yaşanıyordu.

Mekanın boşaltılması ile ilgili sosyal medyada haberler yayılması üzerine Seda Sayan’da avukatı aracılığı ile bir açıklama yaptı.

Açıklamada, “Kira sözleşmesinin 5 yıllık olup 2015 yılının Ekim ayında sona erdiğini belirten Sayan, Nispetiye Caddesi’nde kiraların en az 40-50 bin dolar olduğunu ancak mekanın kirası için işletme sahibiyle kuru 1,60 olarak sabitlediklerini” belirttiler.

Haziran 2016’dan beri kira ödenmediği için mahkeme ile boşaltma kararı çıkartan Seda Sayan, mülklerinin kontrolünü de oğlu Oğulcan Engin’e bırakmış durumda. Öyle ki mekan boşaltılırken, oğlu da işi yerinde takip etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı