Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seda Sayan, Erkan Çelik ilişkisi bitti!

Magazin

11 Mart 2017 Cumartesi 17:37:33

Seda Sayan, Erkan Çelik ilişkisi bitti!

Dün magazin gündemine bomba gibi düşen, Evleneceksen Gel’in sevilen sunucusu Seda Sayan’ın 6 yıldan bu yana birlikte olduğu, evlenecekler denilen Erkan Çelik ile ilişkisinin bittiği iddiaları birinci ağızdan doğrulandı.

Seda Sayan, Erkan Çelik ilişkisi bitti!

Evleneceksen Gel’in sunucusu ve şarkıcı olan Seda Sayan, dün çıkan ayrılık iddialarını doğrulayan bir açıklamayı basın merkezlerine gönderdi.

Söz yazarı olan sevgilisi ile ilişkisinin bitme nedenini, “Yoğun iş hayatı ve geçen zamanın ilişkiyi tükettiğini, bu nedenle ayrılık kararı aldıkları” şeklinde açıkladı.

İşte Sayan’ın basın merkezlerine gönderdiği o açıklama:

“Söz yazarı Erkan Çelik ile sevgi, saygı ve sadakat çerçevesinde devam eden beraberliğimizde aşkı, dostluğu ve iş arkadaşlığını hepinizin gözleri önünde yaşadık. Hayatın yüklerini beraber omuzlayıp büyük emeklerle var ettiğimiz bu ilişkide, gerek yoğun iş hayatlarımızın gerekse 6 yıllık beraberliğin getirmiş olduğu yorgunlukla maalesef ilişkimizi tüketme noktasına geldik. Bu sebeple ayrılığın bizler açısından yapılacak en doğru tercih olduğuna karar verdik.

Bu ayrılık elbette ki sadece aramızdaki aşk ilişkisi ile sınırlı kalacaktır. İş arkadaşlığımız ve dostluğumuz bakidir. Öyle ki Erkan Bey ile yapımcılarımızı değiştirme gereği bile hissetmedik. Tüm bu süreçte birbirimize verdiğimiz kıymet hiç eksilmemiş hatta artmıştır. Bundan sonrası için birbirimizin mutluluğundan başka bir temennimiz olamaz.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı