Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seda Akgül işletmeci bulamayınca cafesini kapattı

Magazin

16 Ağustos 2017 Çarşamba 13:51:01

Seda Akgül işletmeci bulamayınca cafesini kapattı

Harika bir eğitim kariyeri bulunan, Tv 8, Star Tv ve Kanal D ve Fox Tv gibi önemli kanallarda çalışan Seda Akgül, açtığı cafesini kapatmak zorunda kaldı.

Seda Akgül işletmeci bulamayınca cafesini kapattı

Özellikle Kanal D’de sunduğu Kısmetse Olur programı ile televizyon dünyasındaki ününü arttıran Seda Akgül, işletmeci bulamadığı için cafesini kapatmak zorunda kaldı.

Geçtiğimiz kış Balat’ta açtığı ve Sedosh Cafe adını verdiği mekanının her bir eşyasını kendisinin seçtiği cafesi, işletmeci bulamadığı için kapandı.

Bu konu ile ilgili açıklama da bulunan Seda Akgül şu açıklamayı yaptı:

Çok güzel bir mekan yapmıştım. Eşyaları çok özel, içi müze gibiydi, yemekleri çok güzeldi. Ancak işletmeci bulamadım. Çırpındım ama kim geldiyse olmadı. Ben başında durduğumda çok iş yapmıştı.

FOX’ta 5 gün canlı yayın olunca haliyle ilgilenemedim. Geçen cumartesi taşındım. Çok çok üzülerek kapattım.Tabii yeniden açmayı düşünüyorum ama bu kez bahçesi daha büyük ve daha yakın bir yer seçeceğim” dedi. Öte yandan FOX’taki reality şov programına 28 Ağustos itibariyle yeni formatıyla devam edeceğini belirten Seda Akgül, bu kez avukat ya da psikologla değil, tek başına olacağını ifade etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı