Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seda Akgül ile Kadir Çöpdemir’in pozu olay yarattı

Magazin

26 Aralık 2017 Salı 23:24:01

Seda Akgül ile Kadir Çöpdemir’in pozu olay yarattı

Seda Akgül ile Kadir Çöpdemir paylaştıkları bir fotoğraf ile olay oldu.

Kısmetse Olur yarışmasının sunucusu olarak tanınan ve yarışmada göz göre göre hile yapıldığı, halkın kandırıldığının ortaya çıkmasının ardından çok büyük tepkiler alan Seda Akgül, evlilik programlarının bitmesi ile birlikte pek fazla ekranlarda görünmemeye başladı. Şimdilerde yine bir programda sunuculuk yapan ancak eskisi kadar popüler olmayan sunucu bugün paylaştığı fotoğrafında arkadaşı ile samimi poz verdiğini belirtti.

Dost mu, Sevgili mi Belli Değil!

Seda Akgül ile Kadir Çöpdemir bir AVM’de birbirlerini görür görmez uzun süredir hasret gideremediklerinden dolayı yan yana poz poz fotoğrafını paylaştılar. Bu fotoğrafın paylaşılmasının yanında sunucu hesabından paylaştığı fotoğrafın altına ”bizde dost dediğinizle böyle güreş verilir” sözlerini eklemesi de sosyal medyada eleştiri almasına sebebiyet verdi.

Yaşanan bu anların yanında Seda Akgül ile Kadir Çöpdemir’den herhangi bir açıklama yapılmazken ünlü sunucu hakkında başlıca yapılan yorumlar arasında ”sizin arkadaşlığınız biraz öteye gitmiş, aşıklar gibi poz poz fotoğraf çektirmişsiniz” yorumlarının yapılmasına neden oldu. Daha önce birçok ünlü hakkında bu ve benzeri ifadeler sosyal medya kullanıcıları tarafından kullanılmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı