Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seçkin Piriler’den şok açıklamalar

Magazin

25 Mart 2017 Cumartesi 13:44:34

Seçkin Piriler’den şok açıklamalar

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’nin eski eşi Seçkin Piriler, yuvasını yıktığını iddia ettiği Kıvılcım Ural için iddialarda bulunurken, Kaan Tangöze’nin bu birlikteliğine de ömür biçti.

Seçkin Piriler'den şok açıklamalar

Geçtiğimiz günlerde aynı mekanda pişti oldukları haberi ile magazin gündemine düşmeleri ile ilgili konuşan Piriler, “aynı kafedeymişiz, ben kendisini görmedim.” dedi.

Kıvılcım Ural’ın gazetecilere haberi kendisinin verdiğini belirten Piriler, Ural’ın reklam peşinde olduğunu ve amacının da bu olduğunu belirtti.

Ben Seçkin Piriler’im, bu piyasada yıllardır varım derken, Kaan ile 5 yıllık flörtlerinde bir kare fotoğrafları olmadığını da sözlerine ekledi.

İLİŞKİLERİNİN ÖMRÜ 1 AY

Öngörülerim iyidir. Çok iyi biliyorum ki onların ilişkisi bitti. Birkaç kere zorla Kaan’ı reklam için zorla sizin karşınıza çıkarır, o kadar. Göreceksiniz, bir ay veriyorum sadece, sonra ilişkileri bitecek. Bu kadın reklam yolunda. Kaan’ı da bırakacak, başka biriyle reklam için uğraşacak ve kim bilir Kaan’ın arkasından neler söyleyecek.

Kısa süre önce yaptığı açıklama da ben kimsenin yuvasını yıkmadım demesinin hatırlatılması üzerine, Piriler şöyle konuştu: “O, ben lohusayken bunları bana yaşatan kadın. Bu arada Kaan benden asla ayrılmak istemedi. İstediği kadar konuşsun, evliliğim onun yüzünden bitti”

Seçkin Piriler son olarak da, hayatında yalnızca Kaan’a aşık olduğunu, başkaları gibi ona buna aşık olmadığını belirtti.

Kaynak: Hürriyet

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı