Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seçkin Piriler Meral Kaplan kavga Görüntüleri yayınlandı mı?

Magazin

2 Ağustos 2018 Perşembe 13:03:49

Seçkin Piriler Meral Kaplan kavga Görüntüleri yayınlandı mı?

Kaan Tangöze’nin eski eşi oyuncu ve eski model Seçkin Piriler ile arkadaşı oyuncu Meral Kaplan kavgaya tutuştu! Tatillerini birlikte geçiren 2 arkadaş geçtiğimiz gün saç saça baş başa kavga etti! Seçkin Piriler ile Meral Kaplan arasındaki kavga neden çıktı? Seçkin Piriler Meral Kaplan kavgasının görüntüleri yayınlandı mı? Sizler için araştırdık…

Seçkin Piriler ile Meral Kaplan’ın olay kavgası! Kaan Tangöze’nin eski eşi eski model Seçkin Piriler ile oyuncu arkadaşı Meral Kaplan, tatillerini birlikte sürdürüyordu! Bodrum Gündoğan’da yaz tatilini keyfini çıkaran ikili bir anda kavgaya tutuştu! Meral Kaplan’ın Seçkin Piriler’e “Çocuklarına biraz bak, etrafı dağıtıyorlar, milleti rahatsız ediyorlar!” dediği, Seçkin Piriler’in ise Meral Kaplan’a “Sen mi bana anneliği öğreteceksin!” diyerek tepki gösterdiği öğrenildi.

Plajda başlayan tartışma, Seçkin Piriler’in evinde devam etti! Meral Kaplan, tatilini yakın arkadaşı, dostu Seçkin Piriler’in evinde kalarak sürdürüyordu. Kavganın büyümesinin ardından eve eşyalarını toplayarak ayrılmak için giden Meral Kaplan, Seçkin Piriler’in, eşyalarını kapı önüne fırlattığını görünce çılgına döndü! İkili saç saça baş başa kavgaya tutuştu! Tutam tutam saçların döküldüğü kavgaya ilişkin görüntüler henüz elimize ulaşmadı!

SEÇKİN PİRİLER MERAL KAPLAN KAVGASININ GÖRÜNTÜLERİ VAR MI?

Seçkin Piriler ile Meral Kaplan’ın kavga görüntülerinin olmadığı söyleniyor. Teve2’de Müge Dağıstanlı’nın sunumunda yayınlanan “2. Sayfa” programında iddia edilen Seçkin Piriler Meral Kaplan kavgasının görüntülerine ulaşabilirsek bu sayfada yayınlayabiliriz. İki sıkı dost olan ikilinin bu kavgası gündeme bomba gibi düştü!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı