Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sayışman ve Abazi evlenmeden önce son bekar pozlarını verdi

Magazin

14 Şubat 2017 Salı 10:01:45

Sayışman ve Abazi evlenmeden önce son bekar pozlarını verdi

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman ve nişanlısı Almeda Abazi bugün Los Angeles’te evleniyorlar. Evlenmelerine çok kısa bir süre kalan çift, sosyal medyadan son bekar fotoğraflarını çekip paylaştılar.

Sayışman ve Abazi evlenmeden önce son bekar pozlarını verdi

Nikah masasına oturmak için saatleri sayan çift, paylaştıkları fotoğrafların altından oldukça da duygusal mesajlar paylaştılar.

Kaliforniya, Malibu da olduğu görülen Tolgahan Sayışman, tek başına çekildiği fotoğrafı paylaşıp, altına da “sevmek” ile ilgili bir not paylaştı.

“Bir insanı gercekten sevmek, o kişinin gülümsemesini gündoğumuna benzetmektir. Yaradanın tüm güzelliklerini size hatırlatan insanı yakalamak ayrı bir lütuf. Allah herkese beraber elele yaşlanacağı,zaman yapraklarını hayatından sevgiyle dökebileceği insanlarla birlikte olmayı nasip etsin. Bu paylaşımım da bekarlığa veda post’u olsun.” o fotoğrafa da şu notu paylaştı.

Sayışman’ın evlenmek üzere olduğu eşi, de nişanlısının bu mesajına duyarsız kalmadı. O da oldukça duygusal bir not paylaştı.

Abazi’nin paylaştığı notta şu oldu: “Allahım’a şükürler olsun. ‘En mutlu’ günüm… ‘En mutlu’ doğum günüm… En mutlu ettiğin için teşekkür ederim Tolgahan Sayışman. Seni seviyorum… ”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı