Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Savaşçı dizisinin yayın günü belli oldu!

Dizi Haberleri

3 Nisan 2017 Pazartesi 13:37:22

Savaşçı dizisinin yayın günü belli oldu!

İlk tanıtımı yayınlandığı günden bu yana merakla beklenen, Asker konulu dizi Savaşçı’nın sonunda yayın günü belli oldu. Fox Tv’nin yeni dizisi hangi gün ekranlara gelecek?

Savaşçı dizisinin yayın günü belli oldu!

Fox Tv’de 127 bölümdür ekranlara gelen ve Pazar günü ile özdeşleşen O Hayat Benim’in günü değiştirildi ve Savaşçı’nın yayın günü olarak Pazar günü belirlendi.

Savaşçı sonrasında duyurulan Askeri konulu İsimsizler ve Söz dizisi yayın günü olarak Pazartesi gününü seçerken, Savaşçı’nın da benzer konulu diziler ile rekabet için Pazartesi günü yayınlanacağı tahmin ediliyordu.

Fox yeni dizisini riske etmemek, Pazartesi gününün yoğun reyting gündeminde diziyi kısa sürede bitirmemek için böyle bir karar aldı gibi görünüyor.

Öyle ki İçerde ve Kırgın Çiçekler gibi hali hazırında yüksek reytinge sahip dizilerin olduğu Pazartesi günü, geçtiğimiz hafta İsimsizler başlamıştı. Bu akşamda Söz dizisi ilk bölümü ile ekranlara geliyor ve Pazartesi gününün reytingleri kızışacak.

Projesini riske etmeyen Fox Tv’nin bu yaklaşımı rekabet noktasında ‘çekingen’ bir tercih olarak görünürken, ticari anlamda ise mantıklı görülüyor. Pazar gününün rekabet yokluğunda Savaşçı dizisinin rahatlıkla reyting lideri olacağı tahmin ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı