Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Savaşçı yeni dizi konusu oyuncuları ve tanıtım fragmanı

Magazin

23 Ocak 2017 Pazartesi 17:23:30

Son Güncelleme: 04/07/2018 14:00:57

Savaşçı yeni dizi konusu oyuncuları ve tanıtım fragmanı

Fox Tv ekranlarında sürpriz bir şekilde habersizce tanıtımı yapılan askeri konulu bir dizi olacağını belli eden Savaşçı isimli yeni bir dizi başlamaya hazırlanıyor.

Savaşçı dizisi konusu oyuncuları ve fragmanı yayınlandı

İzleyicilerin merak ettiği ise Savaşçı dizisinin konusunun ne olacağı, oyuncularının kimler olduğu ve nerede çekildiği. Fox Tv’nin yeni dizisinin bu ayrıntıları neler?

Limon Film – Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği dizi büyük bir gizlilik ile yürütülüyor. Şimdilik bilinen sadece tanıtım fragmanının düşündürdüğü kadarı Türk askerini konu alacak bir dizi olması.

Fragmanda, Türk askerlerinin topluca söylediği asker şarkısı, ve bir askerin bir tepeye Türk bayrağı diktiği görülüyor.

Sürpriz dizinin, genel konusu ve oyuncu kadrosunda kimlerin barınacağı ise henüz netlik kazanmadı. Bu bilgiler yapımcı veya yayıncı kanalda paylaşıldığında haberimize de bu bilgiler eklenmiş olacak.

Fox’un ‘Savaşçı’yla ilgili paylaştığı tanıtım bülteni şöyle:

“Bir yılı aşkın süredir devam eden çalışmalarda sona gelinmek üzere. Özel Kuvvetler Komutanlığına, kamuoyunda bilinen adıyla “Bordo Bereliler”e mensup bir timin hikayesini anlatan SAVAŞÇI, öyküsü, anlatımı ve yapım standartları ile Türk televizyonlarında da bir ilk olacak. Onlar, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanlar. Oğullarımız, kardeşlerimiz; bu ülkenin çocukları. Namlunun ucunda geçen hayatlarını sadece şehitlik haberlerinde fark ettiğimiz yiğitler.

Onlar ölümün, yaşamın, ülke ve onurun tüm ağırlığını genç omuzlarında bayrak gibi taşıyanlar. Onlar vatan sevgisinden söz etmek yerine, vatana en değerli şeylerini, canlarını adayanlar. Onlar Türkiye’nin sıkılmış yumrukları; onlar Türk Ordusunun gözbebeği.

Onlar Çin sarayında Kürşat, Malazgirt’te süvari, Tuna’da akıncı, Sakarya’da kuvvacı, Kıbrıs’ta mücahit. SAVAŞÇI, kan ve canla, özveri ve sevgiyle, ter ve gözyaşıyla tutuşmuş, hiç sönmeyecek bir ocağın öyküsü.

Ama isimleri daima aynı: Mehmetçik!

Ancak izleyememiş olanlar için Fox ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinin fragmanını paylaşıyoruz.

Savaşçı Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı